Това което желае сърцето го прави ръката!

  • 1 802
  • 21
Има неща които могат да направят живота ни вълшебен:съчетание на казаното и извършеното на мечтаното и сбъднатото на бленуваното и докоснатото! Peace
Виж целия пост
# 1
Сподели тогава!
Виж целия пост
# 2
                      Тая тема си е направо за 'Татковци', ми се чини  Twisted Evil. Бездруго май си нямаме петъчна.
Виж целия пост
# 3
                      Тая тема си е направо за 'Татковци', ми се чини  Twisted Evil. Бездруго май си нямаме петъчна.

айде ся татьовци .....
още малко ще кажеш, че не се заигравате ....
Виж целия пост
# 4
 Аз май съм тъпа, нищо не разбрах.Искам конкретни примери, кви са тия абстракции.
 Освен че съм тъпа, съм и първична- прочитайки заглавието останах с впечатление, че темата е за самозадоволяването Embarassed
Виж целия пост
# 5
Аз под това разбирам, ако искаш са помогнеш на някого в сърцето си, просто подай ръка, нещо от този род.
Виж целия пост
# 6
Искам разяснения по темата.Не разбирам какво имаш предвид.
Виж целия пост
# 7
Това стана малко като "Какво е искал да каже авторът с тези свои думи.......?" /съчинение- разсъждение/
Виж целия пост
# 8
... oсвен че съм тъпа, съм и първична- прочитайки заглавието останах с впечатление, че темата е за самозадоволяването Embarassed

 Аз също  Whistling
Виж целия пост
# 9
Аз май съм тъпа, нищо не разбрах.Искам конкретни примери, кви са тия абстракции.
 Освен че съм тъпа, съм и първична- прочитайки заглавието останах с впечатление, че темата е за самозадоволяването Embarassed

И аз останах с такова впечатление. Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Ами може да е мастурбацията, днес е петък и само глупости мисля.
Виж целия пост
# 11
Имам предвид сръчни ли сте в ръцете дали може да майсторите нещо  красиво което да ви достави радост. PeaceА на някои само секс в главата Grinning
Виж целия пост
# 12
Аз май съм тъпа, нищо не разбрах.Искам конкретни примери, кви са тия абстракции.
 Освен че съм тъпа, съм и първична- прочитайки заглавието останах с впечатление, че темата е за самозадоволяването Embarassed

Аз останах със същото впечатление.....
Виж целия пост
# 13
А на някои само секс в главата Grinning

 Ми това е щото с ръцете си не мога да измайсторя нищо, страшен сакатлък съм.
Виж целия пост
# 14
 Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия