ABV поща-получавате ли известия за писма?

  • 2 952
  • 15
Привет.
Скоро разбрах ,че мога да получавам  на ICQ-то си известия за получени писма в ABV пощата ми.Това е страхотно улеснение,защото не ми се налага постоянно да правя релоуд,за да видя дали имам нова поща.
Но от няколко дни не получавам такива известия.
Имате ли такъв проблем? newsm78
Виж целия пост
# 1
А пък аз от няколко месеца не мога да се регистрирам за тази услуга.
Виж целия пост
# 2
Преди, когато ползвах ICQ , получавах известия, но от доста време ползвам QIP и там тази услуга не се предлага, но сега заради темата си включих кюто и си изпратих писмо от един мейл на този, който е вързан към кюто, но известие не дойде. Може би има някакъв проблем с тази услуга в момента.
Виж целия пост
# 3
Случва се да има проблеми с тази услуга понякога. Иначе пък е удобна, защото директно от кю-то можеш да си влезеш в пощата. Има и нещо друго - услугата е осъществима, само ако сме с версия abv_icq6.
Виж целия пост
# 4
Да,с тази версия съм.Дано наистина, ако проблемът е от там,скоро да се оправи. Cry
Виж целия пост
# 5
За да не пускам нова тема да попитам: след като натиснете бутона "изход", излизате ли наистина от пощата си? Защото на мен ми изписва че съм излязла, но с бутон "back" ме връща обратно, което си е абсурд - за какво тогава да "излизам" от пощата си, мога просто да си заредя следващия сайт. Целта на бутона "изход" не е ли точно да бъде тя затворена и да предотврати влизането от други хора  чрез командата "back"? Поне преди беше така.
Виж целия пост
# 6
За да не пускам нова тема да попитам: след като натиснете бутона "изход", излизате ли наистина от пощата си? Защото на мен ми изписва че съм излязла, но с бутон "back" ме връща обратно, което си е абсурд - за какво тогава да "излизам" от пощата си, мога просто да си заредя следващия сайт. Целта на бутона "изход" не е ли точно да бъде тя затворена и да предотврати влизането от други хора  чрез командата "back"? Поне преди беше така.

Странно, наистина е така.  newsm78 А преди не ме пускаше, казваше, че сесията не невалидна и с бутон "back" не можеше да се върнеш. То какъв е смисъла от този изход тогава?  Thinking
Виж целия пост
# 7
Хм... като ви прочетох се логнах, за да пробвам при мен как е. Но нямаше проблем. Натиснах "изход" и после "Back" - веднага изписа, че сесията е невалидна. С Интернет Експлорер съм, ако това има значение... Дано да е някаква случайност, иначе направо мога да си раздам паролата на целия офис и да не се хабя с "изход"изобщо  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
сега ще пробвам с explorer. С mozila съм по принцип. Може и в тях да е проблема newsm78


p.p.  да, с explorer няма проблем, от тъпата мозила е! Извинявайте, че ви занимавах, но поне си изясних нещата. Pasinet, и ти ли си с мозила?
Виж целия пост
# 9
сега ще пробвам с explorer. С mozila съм по принцип. Може и в тях да е проблема newsm78


p.p.  да, с explorer няма проблем, от тъпата мозила е! Извинявайте, че ви занимавах, но поне си изясних нещата. Pasinet, и ти ли си с мозила?

Да с Мозила съм.  Confused
Сега пробвах с explorer, наистина проблема явно е в мозилата.
Виж целия пост
# 10
Аз получавам известия за нови писма на мейла чрез SMS, но не знам дали може в момента да се регистрираш за тази услуга. В смс-а пише само, че има ново писмо. Ако отговориш, идва втори смс с информация за адреса, от който е пратен и "относно" .Праща смс-и за 6 писма подред, и ако не отговориш на нито едно, мисля, че после пропуска следващите шест.
За ICQ не ползвам и незнам.
Виж целия пост
# 11
Аз напоследък също ползвам Мозилата в офиса. Като я инсталирах си спомням, че направих някакви настройки още докато я инсталирах, за да не ми запомня потребителските имена и паролите... Може би ако се пипне по настройките ще се оправи този проблем  newsm78.
Виж целия пост
# 12
Аз напоследък също ползвам Мозилата в офиса. Като я инсталирах си спомням, че направих някакви настройки още докато я инсталирах, за да не ми запомня потребителските имена и паролите... Може би ако се пипне по настройките ще се оправи този проблем  newsm78.

Аз в abv-то не съм със запомнещи се пароли, но пак се получава този проблем с мозилата, но явно е от скоро, защото преди го нямаше, а не съм променяла настройките.
Виж целия пост
# 13
И аз имам спомен като че ли, че преди действаше изхода, ама не съм сигурна...
Ще знам вече, че трябва да затворя прозореца.
Виж целия пост
# 14
Ох, ама и аз съм една... Хвана ме любопитството и си инсталирах и тук Мозила, и без това съпружеството ме врънка от една седмица!
Наистина, ако съм логната в пощата и дам изход, след това с back ме връща. Но, ако например цъкна на напиши писмо или просто кликна върху писмо, което искам да прочета - веднага изписва НЕВАЛИДНА СЕСИЯ! Е, това май все пак е някаква добра новина, въпреки че не би трябвало изобщо да се случва  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия