за бързо зарастване на шевовете след раждането

  • 12 831
  • 25
на мен лично адски много ми помогна, та реших да споделя с вас!
Оксикорт и Бионект крем! процедурата се извършва вечер! напръскват се шевовете с Оксикорта хубаво, след което върху марличка се слага от крема и се поставя където трябва!
Виж целия пост
# 1
И мен Оксикорта много ме облекчаваше.Пръсках се на всяко ходене до тоалетната.Охлаждаше ми мястото и добре се чувствах.
Виж целия пост
# 2
С нищо не съм пръскала,но не ме боляха шевовете
Виж целия пост
# 3
не можех нито да седна, нито да легна толкова ме боляха, но комшийката ми каза що да сторя и ме спаси от мъките
Виж целия пост
# 4
Нямах шевове, но имах много охлузвания и ме болеше доста.И аз като vivi_an се пръсках на всяко ходене до тоалетната и ме успокояваше.
Виж целия пост
# 5
Аз се пръсках с Бивацин спрей.
Виж целия пост
# 6
Аз се пръсках с Бивацин спрей.
и аз. И съм доволна от него (е друго не съм пробвала де) Peace
Виж целия пост
# 7
И аз се пръсках с Бивацин, но от него ми се олющи кожата и го спрях.Оксикорт не съм слагала. За мен най-ефикасна беше тетрата.промивки няколко пъти през деня.Върши чудеса наистина.
Виж целия пост
# 8
И аз си правих промивки с тетра Peace
Виж целия пост
# 9
И мен Оксикорта много ме облекчаваше.Пръсках се на всяко ходене до тоалетната.Охлаждаше ми мястото и добре се чувствах.
Peace
Виж целия пост
# 10
И мен Оксикорта много ме облекчаваше.Пръсках се на всяко ходене до тоалетната.Охлаждаше ми мястото и добре се чувствах.
Peace
Виж целия пост
# 11
Аз съм ползвала Бивацин.Бях много доволна.Дори сега,когато малката пада и се ожулва и прускам с него много е ефикасен.
Виж целия пост
# 12
Аз ползвах тетра, витасин и  едно лекарство с лидокаин / не знам българския му аналог/, но мисля че Бивацин-а би свършил перфектна работа
Виж целия пост
# 13
Бивацин!  Peace Страхотна работа свърши 
Виж целия пост
# 14
Бивацин спрей и промивки с тетра  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия