Яслата (8)

  • 15 820
  • 299
Момичета реших да пусна нова тема, тъй като Мечо Пух вече пише в градинската. Да не вземат да ни заключат.

Ето я старата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=327507.0
Успех на всички малчовци и повече нерви на нас Laughing
Виж целия пост
# 1
Записвам се веднага........ Mr. Green

Днес мина добре,Хриси почти не плака сутринта а като отидох да го взема ми казаха,че заспал даже без бибата,дано вече да свиква и да не боледува.Успех на всички и без болести! Peace
Виж целия пост
# 2
Ми запис и аз.

Чакам изследванията да станат и да ги занеса, тогава ще се опитам да се запозная и със сестрите ако е възможно, че досега само със директорката съм се срещала. И после понеделник, живот и здраве, ще се включим в дружното пищене и реване  Tired
Виж целия пост
# 3
охххх, утре е големият ден.
купих днес раничка на малката госпожица, ходи с нея на гърба и вика "пи цата, пи цата", което не е разчленено "пицата", а "при децата".

Виж целия пост
# 4
Хайде и аз в новата темичка. мама МОНИ , благодаря!   bouquet

Почти всичко необходимо вече  е купено, утре ще се боря за урина и следващата седмица на 16 живот и здраве започва.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Момичета реших да пусна нова тема, тъй като Мечо Пух вече пише в градинската. Да не вземат да ни заключат.

Ето я старата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=327507.0
Успех на всички малчовци и повече нерви на нас Laughing

Защо? Темите заключват ли се при превишаване от 15 страници?  newsm78
Виж целия пост
# 6
И аз да се разпиша. Вече втори ден ходи- не плаче, дори първия ден не му се тръгваше, отивам да го взема, а той обратно в яслата  Laughing Много съм доволна от детето, дано продължава все така. Утре вече ще  е до обяд, а др седмица би трябвало да остава цял ден  Praynig Дано продължава все така.
Виж целия пост
# 7
Цоп и аз тук.Утре е ГОЛЕМИЯ ден при нас. И ми е гадно..  Cry
Дано не плаче много при взимането на вратата. Обожавах моментите в които се будехме заедно и се боричкахме на кревата, наспали се и подути от спане. Утре няма да сме така,защото ще спим до последно - спи много сладко и все ми е жал да го будя и го будя със закъснение ,при което ще трябва да правим "набегом всичко" .  Ох, като че ми го взимат за винаги така се чувствам. МНого тежко го приемам този момент. И незнам как ще превъзмогна тази.."раздяла" . Толкова бърздо мина това време.Не можах да му се насладя....
Виж целия пост
# 8
Запис.

По повод повдигнатия в предишната тема въпрос за носенето на нещо в "първия учебен ден" в яслата: на 1.09, когато Симона трябваше да тръгне, бях приготвила за персонала бонбони, кафе и сок, защото денят съвпадна с имения ден на детето. Е, оказа се, че не можеше да тръгне тогава заради ремонтите, но така или иначе почерпих. Сега на 15.09 не мисля да нося нищо - нито цветя, нито нещо друго. Лично аз смятам, че поводи за черпене тепърва ще има, за момента не искам да давам просто ей така, имам си едно на ум. Peace
Виж целия пост
# 9
Привет от мен!Моята дъщеря от понеделник тръгва на ясла в 93 ОДЗ трета група.Видях в предната тема,че има и други дечица там.Искат ли Васерман,че забравих да питам?
Виж целия пост
# 10
Изобщо не ми е минало през акъла, че може да се занесе нещо на персонала през първия ден  Rolling Eyes Даже май за първи път чувам, че има такава практика. Е, по-нататък за празниците ще се реваншираме.
Успех на всички - деца и майки! По-малко сълзи, по-малко нерви и по-вече усмивки!!!  Hug Grinning
Виж целия пост
# 11
Моята хала днес сама си влезе навътре  Simple Smile Е опита се да ревне, но през вратата ги чух как и казват - хайде Ивана, има филийки за тебе и после отиваме на люлките. Ще остане до обяд да я нахранят /ако изобщо позволи/. Дано вече да посвикне, че направо с тоя безкраен рев от миналата седмица  #Crazy Само дано нещо не се разболее, че ще ни отиде подяволите досегашната адаптация. 
Виж целия пост
# 12
И аз тук  Grinning
Сина ми ходи от февруари на ясла, но лятото го бях спряла за два месеца и сега е ужас.То не че преди това ходеше редовно - много боледуваше.Това е и нещото което най-много ме притеснява, но дано вече не се разболява така  Praynig Както и всички дечица - пожелавам да са много здрави и бързо да се адаптират  Hug

Виж целия пост
# 13
В предната някой беше казал, че в яслите има само медицински персонал, което не е точно така Naughty В нашата ясла си има и педагожки, които ще работят с децата по едни книжки /трябва да си ги купим, но октомври ще има родителска среща и ще ни обяснят/.

По повод носенето - попитах, защото лично аз мисля да занеса по нещо за почерпка - например нат.сок, бонбони и някакво руло, кекс...все пак искам да изкажа благодарност на хората, на които ще поверя детето си.

Трябва да тръгнем на 15ти, ама от снощи малкия е сополив и има температура  Confused, дано се оправи, че с такова нетърпение чакам този ден!
П.П. Да не си помислите, че бързам да се оттърва от малчо, неееееее, просто аз с желание го пращам, мисля, че там ще се чувства по-добре, отколкото вкъщи с баба си.
Виж целия пост
# 14
Айди и аз тук , за сега семо ви чета
.....после ще споделям впечатлиния и евентуално ще задавам въпроси  Wink
На Алек му предстои от 15 да тръгне на ясла (70 ОДЗ Младост)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия