ако някой знае нещо

  • 1 223
  • 12
Здравейте аз сам една млада майка, но имам един проблем който много ме притеснява.
Имам бяло течение. Появи се когато бях на 16 години, много ми е неприятно а още повече ми стана гадно когато се запознах със съпруга ми. Много се срамувам хем по държам хигиена  и пак го има.
Ако някой знае нещо или се е отървал от това нещо  моля да ми каже.
ЩЕ ВИ БЪДА МНОГО БЛАГОДАРНА
Виж целия пост
# 1
Мила,ходила ли си на гинеколог?Тук може да те затрупаме с отговори,предположения и диагнози,но решението е едно-лекар!Успех
Виж целия пост
# 2
Щом си млада майка, значи си минала през гинеколог поне веднъж Grinning И щом си забременяла и износила успешно бебето, значи течението не е болестно, може би е просто цервикална слуз, просто по-засилена.
Разбира се, нищо не ти пречи да си пуснеш микробиология и ако им агъбична или каквато и да е инфекция - ще си покаже.
Успех Hug
Виж целия пост
# 3
Посети гинеколог!
Виж целия пост
# 4
Много ви благодаря, но знаете ли като ходих на гинеколог той ми даде едни не6та които се слагат отдолу но няма6е ефект.
Някой знае ли нещо на билкова основа?
Виж целия пост
# 5
Ама пусна ли ти изследване - взе ли ти секрет и прати ли го за изследсване в лаборатория?
Ако не го е направил, значи те е лекувал на око...трябва ти тази микробиология, за да се види дали имаш някакви гъбички и според вида им да се лекуват с точното лекарство, което отговаря на тях.

За билково...сещам се за Цитросепт - имаше дори такава тема тук във форума, можеш да потърсиш с търсачката ако искаш. Купува се от аптека, в упътването пише как се дозира и как точно се правят промивките.
Виж целия пост
# 6
значи течението не е болестно, може би е просто цервикална слуз, просто по-засилена.


А в този случай не е ли притеснително Thinking
Виж целия пост
# 7
Защо да е....ако се наблюдава засилена ЦС около овулацията, е нормално. Ако микробиологията показва че всичко е наред - значи няма проблем.
Познавам момичета с подобен "проблем" - въпрос на организъм Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Отиди на гинеколог.
Виж целия пост
# 9
 Peace На лекар.
Виж целия пост
# 10
Аз лично зная кой може да ти помогне - гинекологът и никой друг. Защо търпиш този проблем толкова време?
Виж целия пост
# 11
И аз това се питам Thinking
Виж целия пост
# 12
razbirase trqbva da otide6 na lekar za da si sigurna 4e e bqlo te4enie.nqkoi jeni prosto ima pove4e vlagali6ten sekret,no tova ne vinagi ozna4ava te4enie.vzemat ti secret i go izsledvat za da se vidi dali ima gubi4ki ili nqkakvi bakterii.uspex
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия