Oтносно епилатор

  • 1 822
  • 39
Здравейте мами,

Някъде бях чула, че не било хубаво бременни да ползват епилатор, вярно ли е, или мога спокойно да си ползвам машинката? Мерси предварително
Виж целия пост
# 1
Аз не съм спирала да го ползвам.
Спокойно можеш да продължиш с него, според мен.
Виж целия пост
# 2
Чувала съм го това и нещо не мога да си го обясня.Защо да не се използва?Аз през цялото време се епилирах и преди да отида да раждам също.
Виж целия пост
# 3
Лично аз спрях да го ползвам докато бях бременна, защото кожата ми беше станала по-чувствителна и като че ли ме болеше повече. Но ако ти се чувстваш добре и не ти е некомфортно не виждам проблем да го правиш. Единственното нещо, което съм чела тук във форума е, че не е желателно през този период да се посещава козметик, поради опасност от контракции, но и това е относително. Аз до края на бременността, а и точно преди да родя си ходих и нямах проблеми  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз си ползвам и изобщо не съм мислила да спирам с употребата му. Не ми е навредило по никакъв начин.
Виж целия пост
# 5
Ами за триъгълника и горната част на краката много бързо ми стана твърде болезнено, а долната скоро престанах да достигам. Иначе... ползвай го, докато започнеш да имаш противопоказни усещания. Общо взето, тялото ти само ще ти каже.
Виж целия пост
# 6
Ползвах го, докато коремът ми стана огромен и ми стана трудно да се въртя и да достигам всички части, които имаха нужда от обезкосмяване.
Виж целия пост
# 7
Аз мисля , че няма проблем да го ползваш.Аз лично го правя тъй като съм фен на епилатора.Трудно засега взе да ми става почестването на триъгълника, защото не се виждам.Но аз няма да се виждам и с други средства , така че е едно и също.Ти сама ще усетиш кога ще ти е кофти и кога не.
Виж целия пост
# 8
Аз си го ползвах
Виж целия пост
# 9
Аз го ползвам до коляното само, че на горе много ме боли. Горната част на краката и триъгълникът ходя на кола маска да ми ги махат.
Виж целия пост
# 10
Аз си ползвах епилатор до последно тоест до 9-я месец Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Много ви беше станала чувствителна кожата, но не спрях да го ползвам, докато не ми нарастна толкова корема, че на триъгълника нищо не виждах. Иначе за долната част на краката се сгъвах някак. Не съм чувала да е противопоказно, ама знае ли човек... Питай гинеколога, който не наблюдава, за да си спокойна.
Виж целия пост
# 12
Чувала съм го това и нещо не мога да си го обясня.Защо да не се използва?Аз през цялото време се епилирах и преди да отида да раждам също.
И аз така  Peace
Виж целия пост
# 13
Аз си го ползвам. Единствено ми е малко трудно свиването, но с повече акробатика и нагаждане намирам подходящата поза.
Не смятам, че е проблем да се ползва, зависи по-скоро от това как се чувстваш самата ти Naughty
Виж целия пост
# 14
Това пък за първи път го чувам newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия