Беба я сърби отзад по вратлето и тила

  • 859
  • 9
Здравейте, майчета
от известно време беба се чеше зверски отзад по тила. Това желание у нея се засилва особено вечер, когато заспива. няма пъпчица или дори зачервяване, изрязала съм етикетите от дрешките и бодитата, не сме сменяли шампоана или кремчето за тяло, просто вече се чудя на какво се дължи?!? нашата докторка каза, че се получава от етикетите и каза по -често да омазняваме кожата там. добре, изрязах всичко що е етикет, но не спира да се чеше, даже вече с две ръце.
Ако някой има идея какво е това, моля, да сподели.
Виж целия пост
# 1
Моето бебе, прави същото когато и се спи. Също така, си слага пръстчето в ушенцето. Мисля, че не я сърби, просто някой търкат очички, някои нослето. Просто навик.
Виж целия пост
# 2
При моята дъщеря се оказа, че е от топлината. При най-малкото затопляне и избива пот на тила и по гръбчето, започва едно зверско чесане, дране, отзад беше в рани  Confused  Така беше миналото лято, зимата имаше затишие и това лято пак отново. Педиатърката изписа крем за овлажняване и омазняване на кожата и препоръча минимум дрехи, а вкъщи по гащи/памперс. За сега има резултат и кожата вече доби нормален вид  Peace
Виж целия пост
# 3
Моята дъщеря също си пипа ухото,когато и се спи Hug
Виж целия пост
# 4
Дъщеря ми също се чешеше отзад като бебе.Сърби ги защото се запарват от позата в която лежат само по гръб.Изпотяват се и не им е комфортно.
Виж целия пост
# 5
Дъщеря ми също се чешеше отзад като бебе.Сърби ги защото се запарват от позата в която лежат само по гръб.Изпотяват се и не им е комфортно.

Моята и до сега се чеше на сън, когато е прекалено топло, спала е по корем и се е изпотила.
Виж целия пост
# 6
Педиатърката изписа крем за овлажняване и омазняване на кожата и препоръча минимум дрехи, а вкъщи по гащи/памперс. За сега има резултат и кожата вече доби нормален вид  Peace

бадем, ще ми кажеш ли какво е кремчето?
Виж целия пост
# 7
Момичета, благодаря ви, че си направихте труда и споделихте. Това ме успокоява, че нямам основание за притеснения!
Виж целия пост
# 8
И моята бебка се чеше така, няма пъпчици, но сега като прочетох отговорите на другите и аз мисля, че като й е топло или й се спи го прави. Мисля, че не е притеснително Peace
Виж целия пост
# 9
Казва се Excipial  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия