С какво третирате сухите краища на косата?

  • 41 102
  • 197
Здравейте момичета, интересува ме с какво третирате сухите краища на косата си? Може би има специален продукт само за краища. Къде мога да намеря такъв?Косата ми е суха само в краищата. Не се повлияват засега от маската за коса.
Виж целия пост
# 1
Кристали? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Някакъв серум нещо, някой не знае ли, ще съм му много благодарна!
Виж целия пост
# 3
кристали на биофарма ползвам-в пове4ето аптеки...всякакви кристали-алфапарф,сери и тн..определено я правят по-меки4ка
Виж целия пост
# 4
Аз ползвам серум за сухи краища от Ейвън - зелената опаковка. Много съм доволна.
Виж целия пост
# 5
Phyto 9  Peace
Виж целия пост
# 6
И аз ще следя темата с интерес Peace
Виж целия пост
# 7

и аз  Peace
Виж целия пост
# 8
С кристали, обаче ефект няма при мен кой знае какъв.
Виж целия пост
# 9
И аз кристали ползвам. Peace
Виж целия пост
# 10
Кристали и розовият спрей без отмиване на Глис Кюр Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Кристали или ги мажа с балсам без отмиване или с обикновен, но без да го отмивам.
Виж целия пост
# 12
Кристалите са за превенция. Също така те не лекуват, имат по-скоро козметичен ефект - слепват крайчетата (тъй като всички кристали са на базата на силикон) и по този начин цъфтежите не си личат.  Ако искаш нещо подхранващо - Phyto 9 , както са писали момичетата по- горе, също така  концентрата Карите на Rene Furterer , този серум на Лореал Absolut Repair , има и много други.
Виж целия пост
# 13
Кристали Peace
Виж целия пост
# 14
Маска за коса, като я нанасям само в крайщата и задължително кристали. Просто без кристали положението става критично. Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия