90та немска- Щъркелово гнездо

  • 13 935
  • 293

                                                


Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове 
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема 
77ма немска тема
Жените с косачките - немска тема N78 
79та Немска тема - с косачки, ама резачки
Тема: Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ 
Немска 81ва - Риоха от солидарност не пием, футболната мъка с бира ще измием
82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода 
83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!
В Германия jodeln-уваме и тролеи сънуваме - тема 84
Прахосмукачки и други немски чудачки по схема No 85
86та немска = 86 Wunderkind-чета и още по-wunder-ските им майки
88ма немска тема на горските феи и техните джуджета 
89та немски Изолди на три стана тъкат за Трищана

Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 

Toва сме ние,които правим темата:
 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, Mon Cheri, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu, nisilia, .bibitka., @->-- wild flower

Виж целия пост
# 1
И първа Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Пу втора Mr. Green Айде на щъркелите Laughing
Виж целия пост
# 3
Да видим кой първи ще долети  Wink ? Добро утро.
Виж целия пост
# 4
Aз и тук ще питам пак Embarassed
Момичета,някой знае ли Имена на списания с детски модели и кройки от хартия?
Искам да поръчам да ми донесат от германия.
 
 
Виж целия пост
# 5
Aз и тук ще питам пак Embarassed
Момичета,някой знае ли Имена на списания с детски модели и кройки?
Искам да поръчам да ми донесат от германия.
 
 
виж си ЛС
Виж целия пост
# 6
Aз и тук ще питам пак Embarassed
Момичета,някой знае ли Имена на списания с детски модели и кройки?
Искам да поръчам да ми донесат от германия.
 
 
Mного и най-различни има. От всички списания за възрастни има поне веднъж в сезон детско издание - Бурда, Верена и др. Просто да влязат в някое магазинче за цигари, на щанда в някой голям супермаркет или по бензиностанциите - винаги ще се намерят.
Виж целия пост
# 7
а онлайн колко много неща има....напр. това:http://www.farbenmix.de/index.php?option=com_content&task=vi … 56&Itemid=388
Виж целия пост
# 8
Благодаря Ви!
Много ще са ми полезни имената на списанията,за да мога да ги погледна в интернет и да преценя кое ще ми свърши работа,тъй като ще поръчвам на мъжът ми а той не е на ясно.
За Бурда знам че има отделни списания за различните възрасти,карнавални, но нямам представа по какви параметри да ги търся.
Виж целия пост
# 9
Уф Амрианке, сега ми разбуди апетита за шиене бреееее, колко дрипи ме чакат до машината, а как не ми стига времето  ooooh!
Виж целия пост
# 10
Много обичам да шия на дъщеря ми която е на почти 5г.Все ми се въртят неща които тук не ги виждам.Искам да имам по голям избор от кройки за да не се мъча да ги правя всеки път. Grinning
Виж целия пост
# 11
Серди мерси за новата тема. Отиде надницата на Сърфа за тази седмица  hahaha

Къде ги тези щъркели? Мен са ме забравили нещо май. Дано се сетят скоро и покрай нас да минат.
Като гледам Веч с теб ще се борим за наградата, коя последна ще роди. Ти поне направи 1-2 опита, пък аз нищо до сега.
За какво слънце говорите. Тук при нас е 8 Градуса, даже ми се докараха ски.
Виж целия пост
# 12
Времето беше раzкошно до сега, сега чакам да се събуди макия и иzлитаме към Бад Дьркхеим да го качим на въртележките и да хапнем фламкухен  Wink Дано не zавали .
Виж целия пост
# 13
А казаха,че септември щял да бъде като топло лято.Бррррр от такова лято.

Абе,мъжки майки,преди малко като сменях пампито на малкия от дясната страна(където по-късно трябва да е окосмяването),се беше издуло доста.Аз така се стреснах,че започнах да се приготвям да го водя до болницата.Но те си спинкат всеки ден по това време и Макси заспа веднага.След малко му отворих памперса и това си беше спаднало.При допир не забелязвах да изпитва болка.Някой да има идея от какво може да е?Незнам да ходя ли сега до болницата,като всичко в момента си е съвсем нормално,а преди малко беше толкова издуто?Незнам дори как да го обясня.

И още една питанка-как принуждавате малчуганите си да събират играчки?Днес в продължение на два часа и половина с големия водихме борба.Рева,тръшка се,умилква се,но аз бях решила да остана твърда и дори му казах,че няма да му дам да обядва,ако не ги събере.Каза ми,че е сърдит и че няма да ги събере,врътна се и заспа гладен.Научил се е да казва само -искам и няма,а такива,като -добре мамо,трудно,да не кажа въобще не му излизат от устата.Инат,характер ли е или какво newsm78
На моменти незнам как да трябва постъпя?Сега реших докато спи да ги събера аз,защото той едва ли ще отстъпи,а ми стана жал като не се нахрани и ясно,че това не може да продължи повече.
Някакави съвети?
Виж целия пост
# 14
Моя явно в детската са го учили, защото като му кажеш - ауфроймен и почнеш с него да събираш и той си прибира играчките. Пробвай заедно и така, да го направиш като игра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия