Скри ми се скайпа!

  • 2 623
  • 36
Мразя да пускам теми особено пък за такива неща,но нямам друг избор,а тук могат да ми помогнат много хора.
Значи.Отварям си аз скайпа,смалих го и тръгнах да го влача с мишката,че ми пречеше нещо,докато си разглеждах един сайт и така го провлачих,че се скри някъде и сега не мога да го отворя,в смисъл отварям го но когато цъкна долу на иконката не ми излиза.
Обясних го........ ooooh! думи нямам.Ако някой може нека да помогне.
Виж целия пост
# 1
Някъде под лентата на контролния ред ли е?  Rolling Eyes
И моя веднъж беше станал така, ама като го дръпнах се оправи  Wink
Виж целия пост
# 2
Някъде под лентата на контролния ред ли е?  Rolling Eyes
И моя веднъж беше станал така, ама като го дръпнах се оправи  Wink

Не отстрани е в дясно,ама немога да си го издърпам. Confused
Виж целия пост
# 3
Хммм ... Rolling Eyes
Рестартира ли си компа?
После пак там ли ти се появява?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Хммм ... Rolling Eyes
Рестартира ли си компа?
После пак там ли ти се появява?  Rolling Eyes

Рестартирах го да и после пак е там,баси вече не знам какво да направя.
Виж целия пост
# 5
Хммм ... Rolling Eyes
Рестартира ли си компа?
После пак там ли ти се появява?  Rolling Eyes

Рестартирах го да и после пак е там,баси вече не знам какво да направя.
Сори, ама наистина не знам как да ти помогна.
При мен обикновено нещата с рестарт се оправят  Mr. Green
Успех  Wink
Виж целия пост
# 6
Ако имаш иконка на десктопа или на лентата. Натисни с десен бутон на мишката и после - Open.
Може да се получи. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Биа, опитай следното нещо:

с десен бутон на десктопа, на празно място, избери Properties или там каквото имаш и опитай да смениш резолюцията на монитора си на възможно най-голямата, която е дадена. Не се притеснявай, че ще е гадно, може пък скайпа да се появи от десния ръб. Сложи си го в средата на екрана и върни резолюцията както си беше.
Виж целия пост
# 8
Минимайзни всички отворени прозорци, докато стигнеш  десктопа. С десен бутон избери "Properties" и отвори последния таб "Settings". После намали "Screen resolution" към "Less" и натисни бутона "Apply". Прозореца на Skype вече трябва да се вижда, премести го наляво и си върни старите настройки на дисплея.
Виж целия пост
# 9
dollface,Фил пробвах го,но не стана! Confused
Виж целия пост
# 10
Мразя да пускам теми особено пък за такива неща,но нямам друг избор,а тук могат да ми помогнат много хора.
Значи.Отварям си аз скайпа,смалих го и тръгнах да го влача с мишката,че ми пречеше нещо,докато си разглеждах един сайт и така го провлачих,че се скри някъде и сега не мога да го отворя,в смисъл отварям го но когато цъкна долу на иконката не ми излиза.
Обясних го........ ooooh! думи нямам.Ако някой може нека да помогне.


Щом той се крие, скрий се и ти от него па да видим тогаз!  Naughty

А опита ли от старт бутона в програми да го потърсиш?
Виж целия пост
# 11
Ако всичко това, което са те посъветвали по-нагоре не помогне, влез в програмните файлове да го деинсталираш и го изтрий. След това си го свали наново и си го инсталирай.
Виж целия пост
# 12
Ако всичко това, което са те посъветвали по-нагоре не помогне, влез в програмните файлове да го деинсталираш и го изтрий. След това си го свали наново и си го инсталирай.
И моя съвет е такъв  Peace
Виж целия пост
# 13
И на мен ми се случи нещо подобно,само че телевизора/монитора на телевизора/ ни е вързан също към компютъра и скайпа беше "избягал" на него.Хванах го с мишката и си го дръпнах обратно на монитора на компютъра.Незнам дали го обясних добре,дано си ме разбрала,макар , че незнам дали твоя случай е такъв.

 
Виж целия пост
# 14
Пробвах всичко!Изтрих го,инсталирах го наново и пак по същия начин ми го отваря!Не си го обяснявам защо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия