Някой има ли Steam Mop?

  • 26 699
  • 31
Сещате ли се онова дато го рекламират по телевизията, което почиства на пара? Стийм Моп-а , някой има ли такова вкъщи, ако може да ми каже дали наистина чисти добре? Заинтересована съм основно, защото казват, че дезинфекцира и убива микроби, а чакаме бебе и бих искала в къщи да има максимална чистота за да може бебето да е защитено. Освен това на рекламата много не й вярвам, така че, ще съм благодарна ако някой, който вече си е закупил уреда ме посъветва......... Hug
Виж целия пост
# 1
Поредната тема...пускана е вече поне пет пъти  

За рекламата - ми в нея с едното хавлиено накрайниче чистят първо стените, после килима и...кенефа  Crazy мноооого хигиенично нали?
Виж целия пост
# 2
Само като му гледам рекламата--пълен боклук. Виж в МЕТРО, има доста по-добри и по-надеждни.
Виж целия пост
# 3
Моя приятелка има и не спира да го хвали. Казва че постига страхотни резултати благодарение на парата, ламината и бил станал като нов,чистила на всякъде с него,дори мека мебел и пердета. Аз съм склонна да и вярвам, като знам каква е маниачка  на тема чистота. 
Виж целия пост
# 4
В предишната тема май имаше няколко момичета, които си го бяха взели, но така и не го ползвали, нещо не бил много удобен за ползване. Аз също се изкушавах да си го взема, сега не знам... Искам няколко мнения от първа ръка, че наистина си струва. Peace
Виж целия пост
# 5
Пълен боклук , който не използвам ,но се набутах с 200лв.Имам ламинат и на няколко места ми  се наду по фугите ,защото пуска много вода , много ме е яд 4е не бях 7 дни вкъщи  и не можах да го върна , сега го дадох на майка ми ,защото тя поне има теракот навсякъде и няма какво да опропасти .На всичкото отгоре остава петна върху пода все едно някой е излял кофа с вода върху него и съхне 2 4аса !
Виж целия пост
# 6
Пълен боклук , който не използвам ,но се набутах с 200лв.Имам ламинат и на няколко места ми  се наду по фугите ,защото пуска много вода , много ме е яд 4е не бях 7 дни вкъщи  и не можах да го върна , сега го дадох на майка ми ,защото тя поне има теракот навсякъде и няма какво да опропасти .На всичкото отгоре остава петна върху пода все едно някой е излял кофа с вода върху него и съхне 2 4аса !
Абсолютно същото щях да напиша едно към едно. Но аз успях и го върнах - пълен боклук!
Виж целия пост
# 7
Аз пък съм много доволна. В нас съм и с плочки и с ламинат. Еми всичко мие перфектно. Няма вода след това.  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
май трябва да преброим гласовете за и против. И в крайна сметка мокри ли толкова много наистина, защото на мен ми трябва за паркет Thinking
Виж целия пост
# 9
май трябва да преброим гласовете за и против. И в крайна сметка мокри ли толкова много наистина, защото на мен ми трябва за паркет Thinking
Ами нямам намерение да споря, но казвам, а пък който иска да вярва - мокри ужасно мНООООООГо и неможа ламината да ми изсъхне после 1 час, а като все пак изсъхна стоеше на петна - ОТВРАТ.

Но от опит глава не боли, поръчай си го, пробвай и ако не ти оправдае очакванията го връщаш и толкова. Между другото много лесно става с връщането, неочаквано за мен.
Виж целия пост
# 10
не не вкъщи сме на паркет и не искам да го мокря Naughty
Виж целия пост
# 11
Моя приятелка има и не спира да го хвали. Казва че постига страхотни резултати благодарение на парата, ламината и бил станал като нов,чистила на всякъде с него,дори мека мебел и пердета. Аз съм склонна да и вярвам, като знам каква е маниачка  на тема чистота. 
и аз имам една такава и бая се замислям да ли да си взема,и тя е много доволна
Виж целия пост
# 12
Е айде стига бе чак пък пердетата да си чистиш с него  Laughing.Бая петна трябва да има по тях Joy след като пералната не се е справила
Виж целия пост
# 13
Аз пък не мога да разбера с какъв акъл може някой да чисти паркет с пара?  newsm78 Едва ли много ще просъществува, горкия.
Не, че имам такъв уред, ама да дам двеста лева за нещо, което няма да ми спести ползването на прахосмукачка - не, мерси!
Виж целия пост
# 14
Аз също имам вкъщи.Много съм доволна.С микрофибърните подложки остава само влажно и съхне за 5 мин., но с еднократните е мн. мокро и аз не ги ползвам.Вкъщи чистя с него ламинат и става супер.На килима имах няколко стари петна.През няколко дни ги поливах с вениш за килими и минавах после с уреда.Няма и следа.Сега си минавам с прахосмукачката и после с него без препарат   и е супер.И прах се събира по малко заради овлажняването.Като цяло съм мн доволна.Сестра ми има също.Тя е с терикот и се оплаква само  че не и чисти фугите.Но не мога да си представя как някой ще разчита това да ти изпере или дори да ти освежи пердетата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия