Дзифт

  • 7 311
  • 54
Гледам реклама на този филм по телевизията и ми се струва, че ще е доста добър. Дали го няма някъде по тракерите newsm78? Много ми се иска да го гледам.
Виж целия пост
# 1
И аз искам да го глездам Peace , ама като гледам кога е премиерата, едва ли е качен някъде по тракерите ... newsm78
Виж целия пост
# 2
И на мен  ми се стори интересен,но българските филми не ги качват толкова бързо в нета.Миналата година толкова време чаках "Летете с Росинант",но така и не успях да го изтегля.Ако някой е чувал нещо,да свирка!
Виж целия пост
# 3
Новите български филми не ги качват по торентите.
И на мен трейлърът на филма ми се видя интересен, сигурно ще го гледам на кино, когато излезе.
Виж целия пост
# 4
На мен пък ми се струва, че пак ще е наблъскан с всякакви псевдосимволи, типични за българските филми . Казаха по новините, че с този филм ще кандидатстваме за Оскарите, така че ще ми е интересно все пак докъде ще стигнем Thinking
Виж целия пост
# 5
Бих отишла да го гледам на кино, но за съжаление не съм в Бг Sad.
Виж целия пост
# 6
На мен пък ми се струва, че пак ще е наблъскан с всякакви псевдосимволи, типични за българските филми . Казаха по новините, че с този филм ще кандидатстваме за Оскарите, така че ще ми е интересно все пак докъде ще стигнем Thinking
правилно ти се струва Simple Smile
иначе ние всяка година кандидатстваме за Оскар , няма да се излагаме , я  Simple Smile
ще го гледам и аз , все пак ..
'' Не сме търсили директен реализъм - казва режисьорът . - Изображението и езикът са силно стилизирани . Хора , които възприемат киното единствено от реалистичната му страна ще имат проблеми с възприемането на " Дзифт " ..."
Виж целия пост
# 7
Той май не е тръгнал още по кината.
Виж целия пост
# 8
не, и няма да го има скоро
отивай на кино
Виж целия пост
# 9
Аз твърдо няма да го свалям от нета, а ще го гледам на кино, нека подкрепим българското.  bg
Виж целия пост
# 10
Снощи ходихме на кино в Арената и го гледах.
Не е лошо филмчето
Виж целия пост
# 11
Не е лошо? Само толкова? Аз очаквах феноменален филм и нямам търпение да го гледам....  Confused
Виж целия пост
# 12
смело мога да твърдя че е един от малкото хубави филми напоследък и то в световен мащаб,
така че няма да съжаляваш ако го гледаш.Хареса ми.
Виж целия пост
# 13
И аз го гледах на кино, хареса ми.
Добръ кастинг, добър монтаж, добър звук. Захари Бахаров прави добра роля. Таня Илиева е готина мацка, но в диалозите издишаше. Особено в края на филма, където й трябваше малко повече драма. Има просто страхотни епизодични образи и диалози. Филмът щеше да понесе и повече от тях, но и от толкова останах доволна. Като цяло е страхотен за български филм, бих казала много добър европейски филм.
Виж целия пост
# 14
добре, че е последния пост, да почерпим малко инфо за филма. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия