Харчите ли парите на мъжа си ??

  • 16 563
  • 335
Само не ми казвайте, че тази тема не е за тук , щото ми е много интересно да ви питам дали го правите?  Mr. Green
И нямам предвид разни семейни разноски като например "Мило, ето ти пари - напазарувай", ами за себе си, за дрешки, фризьори, бижута и всякакви неща от сорта...
Всъщност любопитството ми се породи, защото наскоро стана на въпрос с една приятелка и тя като ми сподели как крънка мъжа си  #Crazy, аз не мога така, даже незнам и как се прави, в смисъл как да си поискам  Blush Laughing
Предварително моля мъжете във форума да не ми се сърдят за темата  Hug
Виж целия пост
# 1
Не. Но той често ми прави подаръци. Уточнявам, че не са изкрънкани и измрънкани подаръци.
Виж целия пост
# 2
е, ако аз не му ги харча, тогава кой/коя да му ги?  Twisted Evil
Виж целия пост
# 3
                        Не, събирам ги за развода някой ден. Ама то си пак ще е в графата на моите удоволствия, нали?
Виж целия пост
# 4
И аз не знам как да крънкам от мъжа си  Mr. Green и не ми се и налага. Харча за каквото ми е нужно и колкото мога да си позволя. Мъжо ми никога не е поставял въпрос от рода на  - е това е много скъпо или защо ти е сега това ... Просто казвам какво ми трябва или съм си харесала и го получавам. Не е милионер и аз не съм луда та да харча пари за глупости. Имаме и дете и всичко си е според възможностите. Т.е. няма да поискам чанта от 200 лв. въпреки че ако може да си я позволи в момента би ми купил и нея.
Виж целия пост
# 5
Да, харча му ги. 
За 9 години случаите, в които съм му искала ( крънкала ) пари за нещо се броят на пръстите на едната ми ръка.
Виж целия пост
# 6
Харча му ги, как не, нали и той харчи моите.
Виж целия пост
# 7
Харча ги, разбира се, но то е за негово добро. Как иначе ще има стимул да работи. Дет се вика, за милото на всякакви жертви съм готова. Mr. Green
Виж целия пост
# 8
да харча ги и то качествено
Виж целия пост
# 9
Каквото мога да придърпам  в моя фонд "И аз съм човек,придърпвам. "newsm44   Когато  искам,си купувам нещо без да му давам дори отчет за цената. Преди време блеех,вече се изтарикатих.
Виж целия пост
# 10
Не. Чак му ги и бутам в ръцете като иска да ми дава, дори да имам нужда. Много съм глупава.
Виж целия пост
# 11
Не. Чак му ги и бутам в ръцете като иска да ми дава, дори да имам нужда. Много съм глупава.
newsm62  и аз така... Wink
Виж целия пост
# 12
Пари не искам и не крънкам, той сам доброволно си ги дава - имаме общ бюджет и няма как да стане. И да, харча от общия бюджет за фризьор, дрехи и други такива за мен.
Как се искат пари от мъж не знам и не искам да научавам, звучи ми абсурдно за семейство.
Виж целия пост
# 13
А имате ли излишъци в общия семейния бюджет?
При нас ако  има, гледам да се докопам да са при мен . Ако се наложи,поне си имам за "черни дни"  маааалко  бели пари .Това си е своево рода застраховка. newsm12   
Виж целия пост
# 14
Харча ги, разбира се, но то е за негово добро. Как иначе ще има стимул да работи. Дет се вика, за милото на всякакви жертви съм готова. Mr. Green

 newsm62 Това ми хареса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия