Какъв имуностимулатор ще ми препоръчате /за възрастни/

  • 5 760
  • 8
От кой сте останали доволно и има ефект. Наближава зимният сезон, а искам да се предпазя от настинки, тъй като съм много податлива.
Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 1
Здравей Ирена.Аз бих ти препоръчала Имунобор.Защото той те предпазва и от вирусни и от бактериални инфекции а също има и тонизиращ ефект.Аз го ползвам вече трета година и съм много доволна.Аз го пия 10 дни 3х1 и после само по 1 дневно продължително време.Чао и ако имаш други въпроси питай ме.
Виж целия пост
# 2
Всяка сутрин чай с мед и лимон(шипка,липа,мента,мащерка-по твой избор и предпочитание) и Осцилококцинум по схемата 1 тубичка седмично 3 седмици,на 4-тата седмица почивка(ако го купиш ще прочетеш точно как се пие).
Аз също бях податлива към чести разболявания,но откакто родих все ми се разминава.Дано и ти си така!
Виж целия пост
# 3
Аз също ти препоръчвам осцилококцинум Peace
Виж целия пост
# 4
И аз ти препоръчвам имунобор  Peace
Виж целия пост
# 5
Респивакс.
По едно на ден в продължение на месец.
Виж целия пост
# 6
В 1 kg течен мед слагам 100g пчелен прашец и 10 g пчелно млечице. Смесването е бавно, около 1 седмица.  По 1 с.л. на ден пия, когато се сетя през деня.
Виж целия пост
# 7
За Респивакса имам смътни спомени, че при започването му, не трябва да си болен, а аз вече съм....... ooooh! .......или бъркам
Виж целия пост
# 8
ЕсберитоксN(3пъти по 2тб.),съдържа ехинацея.Има го и на капки за деца.
Осцилококцинум също препоръчвам,на нас досега винаги ни е помагал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия