Ориzови спагети с яйца??

  • 5 150
  • 6
Моят мъж е ял някъде ориzови спагети с яйца (така го описва) и вече ми носи четвръто пактче с ориzови спагети и иска да му наготвя. Обаче не може да ми обясни нищо по-подробно, а аz идея си нямам какво е ял  newsm78 Ако някой се сеща, моля да помага  Grinning
Виж целия пост
# 1
Аз си правя оризови спагети със зеленчуци. Иначе в един китайски съм яла оризови спагети със зеленчуци и яйца, по - точно омлет нарязан на ивички. За това ли става въпрос  newsm78 ?
Виж целия пост
# 2
Не е това  Sad Като zабулени стояли яйцата  newsm78
Виж целия пост
# 3
Моя мъж ги прави така. Довечера ще го питам как точно ги прави и ще ти кажа. Стават точно като в китайските ресторанти. Яйцата приличат на парцали в спагетите.
Виж целия пост
# 4
Да, точно така го обясни той  Grinning Много ще съм благодарна zа рецепта, че от кога ми се моли милия  Wink
Виж целия пост
# 5
Разпитах милото и ето рецептата:
Спагетите се сваряват както си пише на опаковката.
В дълбок тиган (най - добре WOK) се сипва олио и се чукват яйцата. От време на време се разбъркват и като станат готови се слагат в друг съд. В тигана се запържва пилешко месо нарязано на лентички. Като стане почти готово се добавя лук, чушки, моркови, зеле (всичко на лентички) и каквото още искаш. Разбъркваш хубаво да се позапържат всички продукти, слагаш сол, черен пипер, лют пипер, соев сос, слагаш спагетите и яйцата, разбъркваш пак и това е.

Моя мъж много обича да готви и постоянно експериментира (хубавото е, че винаги са сполучливи експериментите), та миналата седмица това нещо го прави с фиде вместо със спагети и стана супер. и после се чуди защо дебелея от както сме заедно Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Благодаря ти много  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия