Дамата с кученцето

  • 3 765
  • 14
Дами,
Търся монолога на Мариус Куркински "Дамата с кученцето". Ако имате и още нещо никак няма да се разсърдя. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Търсиш видео или текста?

Само това открих като видео в нета от негов спектакъл: http://www.vbox7.com/play:51c90a34
Виж целия пост
# 2
Видео търся, но не намирам нищо. Надявах се тайно някой да си го е записал от телевизията, защото са го давали. Много жалко. А Мариус не играе вече.  Sad
Виж целия пост
# 3
охо, за много старо нещо си се сетила)) още от времето на Явор Веселинов))
дано го намериш,и аз ще чакам )
Виж целия пост
# 4
Гледам да побутвам темата, ама отговори нет.
Виж целия пост
# 5
Piaff, имам целия спектакъл на видео касета. Записахме го преди години от тв. Много го харесваме вкъщи, с удоволствие бих го гледала отново, но видеото ни отдавна е развалено.
Не знам дали може да се прехвърли на DVD?
Купих си "Сътресение" преди година от книжарница Хеликон - на DVD.
Виж целия пост
# 6
Да, може. Даже и в домашни условия, ако имаш камера с видеокасета. Ако не, онези хорица дето ходят да снимат по сватбите със сигурност могат да го направят. Ако искаш помощ, свиркай! Ще намерим вариант.   bouquet
Виж целия пост
# 7
Ето, вече получих информация, че във фотостудиата също правят тази услуга.
Виж целия пост
# 8
 Grinning Ще потърся касетата и после ще пробвам в някое фото . Не обещавам бързина, но ще докладвам при резултат! Поздрави! Grinning
Виж целия пост
# 9
Здр аз също от мн дълго време си търся "Дамата с кученцето" на Мариус но никаде немога да я открия  Cry нямая по торентите Cry няма я никаде,а е мн добра Simple Smile  ако някой я намери да свирка Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Моля, моля, моля, моля! И аз съм на опашката с чакащите! Умирам от яд, защото го имах на видеокасета и ми изчезна! Ще съм много щастлива, ако мога пак да го гледам
Grinning Ще потърся касетата и после ще пробвам в някое фото . Не обещавам бързина, но ще докладвам при резултат! Поздрави! Grinning
Cesaria , в теб ни е надеждата! Praynig
Виж целия пост
# 11
Аз го имам на dvd, но последната част е отрязана. Кажете как да го конвъртна и ще ви го кача.
Виж целия пост
# 12
Извинете, побутвам темата, за да може някой да каже на vockil как се конвертва.
Виж целия пост
# 13
Здравейте,
Cesaria ми го изпрати от Варна  bouquet, за което безкрайно и благодаря! Имам го на DVD, така че, ако никой не каже как може да се качи в нета, мога да го записвам и изпращам. Само да предупредя, че качеството не е много добро.

Поздрави!
Виж целия пост
# 14
о!!!! наистина ли някой има „дамата..“!!!!!!
моля ви, моля ви направете услуга на всички, които не са имали удоволствието да го гледат!!!
аз лично го търся от 2000-та и продължавам да твърдя, че не съм гледала по - смешно нещо през живота си, каквото и да е!!!
моля ви, ако можете да го качите - не се колебайте!!!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия