Редуктил-4

  • 49 359
  • 461
Това е новата тема за хапчето помогнало да много жени и мъже с наднормено тегло да свикнат да се хранят правилно, по-малко и само когато са гладни.

!!! Какво трябва да знаете, преди да започнете да пиете Редуктил:

Какво представлява?
Основната съставка е веществото  Сибутрамин (Sibutramine). Именно то притъпява чувството за глад и ускорява метаболизма, но и в отделни случаи предизвиква странични ефекти, за които ще говорим по-долу. Помощните съставки са лактоза монохидрат, магнезиев стеарат, микрокристална целулоза, колоидален безводен силиций. Капсулната обвивка съдържа индиго кармин (Е132), титаниев диоксид (Е171), желатин, натриев лаурил сулфат.
Предлага се в 2 варианта  - 10мг и 15 мг. (това е съдържанието на сибутрамин)


Как действа?
Увеличава чувството за ситост и намалява количеството на поетите калории, освен това повишава термогенезата , което от своя страна води до повишаване на основната обмяна / при голяма част хората със затлъстяване се наблюдава ниска основна обмяна , което много затруднява намаляването на теглото и контролирането на апетита /.

За кого е подходящо?
За хора със затластяване и Индекс на телесна маса(ИТМ) ≥ 30 kg/m2, както и ИТМ ≥ 27 kg/m2 с наличие на съпътстващи заболявания. Препоръчва се консултация с лекар, който да прецени дали имате съпътстващи заболявания, които да попречат на действието или да спомогнат за страничните ефекти, предизвикани от сибутрамина. Медикаментът се предлага без рецепта в аптеките, но консултацията с лекар е силно препоръчителна.

Странични ефекти
В някои случаи лекарството предизвиква сърцебиене, задух, гняв, депресия, световъртеж, запек и др. Най-честия страничен ефект е сухота в устната кухина.


Предишни теми:

Тема 1!

Тема 2!

Тема 3!



Целта на темата не е да прави реклама на въпросния медикамент, а за споделяне на опит между приемащите го.
Ние не сме лекари и не можем да преценим дали лекарството е подходящо за вас. Консултацията с лекар е задължителна!
Виж целия пост
# 1
Момичета,опитах се да направя нещо но нещата не ми се получиха много много.Исках да кача снимки,ама се провалих  Embarassed
Днес слагаме началото на нова тема-понеделник е,хубава дата,хубав празник!Дано и тази темичка я препълниме с много минуси.Пожелавам на всички ни много свалени килограми!Успешна седмица от мен!  bouquet Hug
Виж целия пост
# 2
здравейте и от мен! Честит празник на всички!
приключих с първият блистър на Линдакса и бързам да се отчета - 3,800кг. засега съм много доволна, а и сухотата в устата ми изчезна, но се появи лош дъх. Искам да питам момичета и при вас ли е така. Забелязвам че когато съм на работа по-не ми се яде, но в събота и неделя все пощипвам нещо, вярно че са все позволени неща но ве пак....
Детето ми е болно, повръщане и температура и по цяла нощ дижура с легана.
По стечения на обстоятелствата засега нашият татко живее при майка си и ми е мноооого трудно и студено нощно време.
 
Виж целия пост
# 3
Аз пия Редуктил - имам ужасна сухота в устата, а за лошия дъх да не говорим. Омръзна ми да дъвча дъвки и разни освежаващи дъха бонбони.
Виж целия пост
# 4
здравейте и от мен! Честит празник на всички!
приключих с първият блистър на Линдакса и бързам да се отчета - 3,800кг. засега съм много доволна, а и сухотата в устата ми изчезна, но се появи лош дъх. Искам да питам момичета и при вас ли е така. Забелязвам че когато съм на работа по-не ми се яде, но в събота и неделя все пощипвам нещо, вярно че са все позволени неща но ве пак....
Детето ми е болно, повръщане и температура и по цяла нощ дижура с легана.
По стечения на обстоятелствата засега нашият татко живее при майка си и ми е мноооого трудно и студено нощно време.
 
аз искам да питам тези Линдакса колко струват и от аптека ли се купуват?
сащо искам да питам за Редуктила него от каде мога да го взема? newsm78
Виж целия пост
# 5
И Редуктил и Линдакса - от аптека. Лекарство са си , не са хранителна добавка. Редуктил 5 мг- около 80 лв за 28 табл. Линдакса 15 мг - около 40 лв за 30 табл. Линд. е произведена в Чехия, а Ред. е американски. Има и от двете по 10 мг. табл. Обикновенно, след консултация с лекар и изследвания се пият.
Виж целия пост
# 6
много благодаря за информацията Hug
така като чета из темите виждам че и от двете има ефект.ако си купя ще е Линдакса,че за този редуктил не ми се дават пари(като знам че са хапчета)
Виж целия пост
# 7
deskas ,добре дошла сред нас! Hug Пожелавам бързо оздравяване на детенцето ти!  bouquet
Виж целия пост
# 8
irkata1984 благодаря за топлото посрещане и на всички желая бързо отслабване! малкият вече е много по-добре щом като вече прави бели и от утре живот и здраве е на детска градина. засега се оправям с най-лютите дъвки, ама е много гадно особено като работиш с хора и все се притиснявам
Виж целия пост
# 9
Браво Ирка, много добре си се справила   bouquet  Мога да ти помогна за снимките, какъв е проблема?
...Сега виждам, че вчера си публикувала и няма да можеш да редактираш.

Добре дошли на новите момичета, желая им отлични резултати  newsm74

Aisha, няма Редуктил от 5мг. , сигурно говориш за 15-милиграмовият.

Лек ден на всички  Grinning!
Виж целия пост
# 10
Да, за 15 мг. Нямам навик да преглеждам какво пиша и затова бъркам букви и цифри.
А и бълг. букви нямам на клавиатурата.
Виж целия пост
# 11
аз пак искам да попитам за линдакса понеже не разбрах много.като го купиш за колко време ти стига?какви са му страничните ефекти?колко кг се свалят горе долу?
предварително благодаря
Виж целия пост
# 12
JUJU линдакса в една опаковка са 3 блистъра по 10 хапчета т.е. стигат ти за един месец. незнам за страничните ефекти, при вески май са индивидуални, но като гледам за всички общото е сухотата в устата. свалянето на кг също е различно за всеки аз за 10 дни съм свалила близо 4 кг, това означава според мен че около три седмици ще поддържам, иначе нямадае толко здравословно
Виж целия пост
# 13
е това е супер.утре си го взимам.аз искам най вече да ми намали апетита че ми е огромен тези дни и тъкмо отслабнах и не искам сега пак да си върна кг ooooh! Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 14
irkata1984 страхотна тема.
Аз от вчера съм на Линдакса. Има ефект върху апетита ми.
Като се претегля в неделя ще се отчета.
Лека вечер
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия