Песни за път

  • 2 672
  • 45
Я кажете, кой какво обича да слуша докъто пътува?
Виж целия пост
# 1
Всичко обичам да слушам, като разбира се съобразявам с моето настроение. Най- вече мене ме слушат защото музиката заглъхва от мен.
Виж целия пост
# 2
според зависи .... като почнеш от класика-денс-техно-метъл без чалга естествено.
Виж целия пост
# 3
според зависи .... като почнеш от класика-денс-техно-метъл без чалга естествено.

БЕЗ чалга  #Crazy не знаеш какво губиш. Това е класика от колата да звучи як кючек, когато си в добро настроение. Joy Joy
Виж целия пост
# 4
Всичко без чалга  Sick
А как обичам да пътувам...... Crazy
Виж целия пост
# 5
поименно поименно  Laughing
Виж целия пост
# 6
Deep Forest ме зареждат със страхотно настроение.Обичам да ги слушам и извън колата.
Виж целия пост
# 7
Металика.
Виж целия пост
# 8
House  Mr. Green
Може и друго, но да не е чалга  #Cussing out
Виж целия пост
# 9
Това:
http://vbox7.com/play:4a3a1277
само ако аз карам. Правила съм го единствено виртуално, подчертавам. Има една мисъл на съпруга ми, която винаги стои между мен и шофьорския курс: "Зад волана си прекалено опасна - и за другите, и за себе си."

Когато пътувам, подходящият съпътстващ шум /не винаги е музика, може да е някакъв щур разговор, гарниран с мощен смях/ се определя от настроението ми.

Виж целия пост
# 10
Серж, Металика, Менуър, Бон Джоуви. И други подобни.

Чалга в колата ми - никога.

Като ходихме в Каварна тая година спряхме в едно село. На площада спря един джип. В 8 сутринта от джипа се дънеше най-мазната и гнусна чалга на света. От джипа слезе един чичка, гол до кръста, мургав, дебел и с големо шкембе. Припяваше и се тресеше в такт с чалгата. И това, пак казвам, в 8 сутринта. Направо ми се повдигаше.
Виж целия пост
# 11
Ако пътувах момента бих си пуснала нещо благо и лежерно, примерно това на Ийгълс.
Виж целия пост
# 12
според зависи .... като почнеш от класика-денс-техно-метъл без чалга естествено.

БЕЗ чалга  #Crazy не знаеш какво губиш. Това е класика от колата да звучи як кючек, когато си в добро настроение. Joy Joy

знам какво е добро настроение и знам че не губя от липсата на чалга ...
Виж целия пост
# 13
Бих пътувала на тишина, така обичам. Не искам да ми се надува главата. За съжаление няма начин да ми се случи, съобразявам се със спътниците си. За кола говоря.
Виж целия пост
# 14
ДокЪто пътувам аз пея. Никой не може да заспи с гаранция.  Laughing
ДокЪто си почивам, обичам да ми пеят Рейбоу, Уайтснейк, Металика, но и РумЕнчев.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия