Бременна ли е ПРЕСЛАВА ???

  • 3 951
  • 21
Наскаро масово започнаха да пишат във всички медии, че Преслва била бременна  Shocked Shocked Shocked
Според вас дали е вярно и още по абсурдно е, че се твърди навсякаде, че Преслава е спала с Коко Динев новия Мъж на Емилия.

Аз съм в шок ако е вярно тва нещо Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 1
Ма, мани. Верно си е шок, а ?
Сън не ме хваща да я мисля Преслава с кой спи и дали й е надут корема..
 ooooh!
Виж целия пост
# 2
Убедена съм, че всеки момент ще дойде дежурната форумска врачка да хвърли боб и да ти каже бременна ли е госпожицата.
Виж целия пост
# 3
Врачка не знам дали ще дойде, ама тълпата от припаднали в потрес фенки е сигурна.
Виж целия пост
# 4
Да, спала е с Коко Динев, даже е допуснала да бъде оплодена. Обаче е направила аборт в Гърция.
Този сюжет дали ще ви хареса повече. Wink
Виж целия пост
# 5
 Дори и да не е бременна, щом има тема във форума скоро ще забременее, помните какво стана с Венета Райкова, нали?
Виж целия пост
# 6
Ама Венета от Форума ли е бременна? Тя каза, че е от мъжа и...
Виж целия пост
# 7
мързи ме да намеря абсолютно същата тема по въпроса...
ай, стига, моля. Peace
Виж целия пост
# 8
Това ми беше най-големият проблем!! Сега цяла нощ няма да спя!!! Дали е или не!!! newsm78
Виж целия пост
# 9
Ама Венета от Форума ли е бременна? Тя каза, че е от мъжа и...
Де Ваня не се дръж като новак, Форумът е сила не знаеш ли!
Виж целия пост
# 10
Дори и да не е бременна, щом има тема във форума скоро ще забременее, помните какво стана с Венета Райкова, нали?

и не само с Венета, ами и с Емилия - помните нали?????!!!!!  Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 11
Ако забременее Преслава, пак ще тръгнат клюки, че "оплодителя на фолк певиците" Коко Динев  е бащата...... hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 12
Ако забременее Преслава, пак ще тръгнат клюки, че "оплодителя на фолк певиците" Коко Динев  е бащата...... hahaha hahaha hahaha hahaha
И аз мисля така  Peace,ако е бременна това  е хубаво нещо. Hug
Виж целия пост
# 13
Чудя се да пусна ли тема бременна ли е Ивана, че така бях чула newsm78?
Виж целия пост
# 14
Пусни, не му мисли много.
Тамън Преслава ме интересуваше....пфууууууу, луд народ. И да е, и да не е, все тая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия