"Вила Ваня" в Троянско

  • 1 156
  • 1
Да споделя разочарованието си от тази къща, тъй като аз бях много положително настроена, с големи очаквания а там почти изпаднах в нервна криза. Къщата се намира на около 6км от с. Орешак до Троян. Пътя до там е ужасен. Около 4км останки от асфалт, виещ се нагоре в планината. Самото селце е като забравено от Бога. Даже табелата е писана на ръка. Намира се на около 850-900м надморско равнище (според GPS-a). Гледката е невероятна, вижда се и Беклемето при ясно време. Самата къща е в нещо като вилна зона или махала към селото. Много стара, постегната, но дотам. "Апартамента" беше с две дупки в стената до леглото, а банята беше като откъсната от стаята, по цялата стена през счупените плочки зееше дупка 2см. В другата стая едната стена беше яко напукана и видимо замазвана многократно. Подът беше пълен с мравки. Хубавото беше, че поне топла вода имаше, но тръбите издаваха невероятни звуци.  Sick Стаята беше повече от оскъдно обзаведена, нямаше дори стол. Завивките бяха чисти, леглата запазени. ПО план трябваше да има сателитна телевизия. Ами тя включваше канал1 и БТВ.
Предупредиха ни, че наблизо няма къде да се яде, да си носим храна, имало кухня. Ами ако на един зимник, в който има мивка, МВ и кафе машина може да се каже кухня, евала. В двора имаше и барбекю, но нямах желание дори да готвя вече. Впечатленията и емоциите, които натрупах ми дойдоха в повече. Като съмна си тръгнахме. Ако искате мога да ви кача и няколко снимки.
Споделих, дано няма други толкова разочаровани като мен. Това е риска да резервираш по интернет място за почивка.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1
Сори, че така ти се е скапала почивката. Sick
За съжаление навсякъде се намират такива "екземпляри хазяи" #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия