Тест за началото на 5-ти клас!

  • 9 020
  • 165
Е, мили хора...
Искам да ви видя разсъжданията на този така сложен въпрос. Цитиран е дословно, от официалния тест на щерката.

Моля, отговаряйте.  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
 Shocked
 Laughing
Не са ли свързани?
Храната, иначе, ако трябва да избера само едно.
Виж целия пост
# 2
Интересно...
При един отговор и аз бих избрала храната...

Тестът за всички петокласници ли е, национален някакъв, или във вашето училище само са го дали?
Виж целия пост
# 3
Храната!?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
От храната - при разграждането на хранителните вещества се отделя енергия, която се включва в високоенергийни химични съединения, от които се освобождава при необходимост. Кислородът от въздуха и водата са необходима част от тези химични реакции, но от тях енергия не се получава.
Виж целия пост
# 5
От храната - при разграждането на хранителните вещества се отделя енергия, която се включва в високоенергийни химични съединения, от които се освобождава при необходимост.
и аз имам такива спомени ...  Crazy
Виж целия пост
# 6
Храна
Виж целия пост
# 7
Тъй де, логическата мисъл води към храната.
А дали е така? newsm78
Виж целия пост
# 8
Е много ясно- отговор Б, храна.

Какво има за чудене?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Явно има някаква уловка.  Rolling Eyes  Wink
Виж целия пост
# 10
Сигурно има уловка,иначе що цяла тема ?Шани,кажи къде е вързалката?
Виж целия пост
# 11
Няма никаква уловка. Става дума за енергията , която се образува в тялото на човека. Jarrita е отговорила много точно. Нямам какво да добавя повече.
Виж целия пост
# 12
Според мен уловка няма, а има неточно зададен въпрос. Не се има предвид енергията, с помощта на която чсвек живее, а еленергия.
Виж целия пост
# 13
Напротив! Точно енергията с помощта , на която човек живее се има предвид. Каква ти ел. енергия.
Виж целия пост
# 14
До тук няма познали верния отговор.  Confused

Жалбите се подават при Даниелчо Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия