Детска градина

  • 2 444
  • 20
Знаете ли нещо за детската градина за надарени деца в Горна баня-София? Praynig
Виж целия пост
# 1
Това са слухове.Няма такава детска градина погледнато реално.
Виж целия пост
# 2
Това намерих:http://www.nukk.org/
Виж целия пост
# 3
И какво значи "надарени деца" на тази възраст? Какво правят в тази градина - свирят в симфоничен оркестър ли...
Виж целия пост
# 4
И какво значи "надарени деца" на тази възраст? Какво правят в тази градина - свирят в симфоничен оркестър ли...
Да,на мен също не ми е ясно..... Whistling
Виж целия пост
# 5
И какво значи "надарени деца" на тази възраст? Какво правят в тази градина - свирят в симфоничен оркестър ли...
Да,на мен също не ми е ясно..... Whistling
и на мен
Виж целия пост
# 6
Какво правят в тази градина - ...

изпълняват амбициите на родителите си....
Виж целия пост
# 7
едва ли има такава градина-как на тази ранна възраст може да се определи кое дете е даровито newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 8
Има такава детска градина.
Има и приемен изпит и книжки, по които децата да се подготвят.
Градината е към Лицея в Горна баня.
Едно време това беше училището за надарени деца. Към днешна дата училището на децата на известните.
Това място посещават съвсем обикновени деца с необикновено болни от амбиции родители.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187456.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=292424.0
Виж целия пост
# 9
И какво значи "надарени деца" на тази възраст? Какво правят в тази градина - свирят в симфоничен оркестър ли...
Joy Joy
В интерес на истината и аз съм чела за тази градина. Там са децата на родители с болни амбиции това е самата истина.
Виж целия пост
# 10
За мен е ненормално да подложа тригодишното си дете на тест за прием в градина  Stop Направо ненормално.
Виж целия пост
# 11
Т.нар. "тест" представлява събеседване, на което се задават въпроси от рода на: "Как се казваш?", "На колко си години?"
Мисля, че е съвсем нормално дете на 3 г. да може да отговори на тях. За съжаление, ако детето е по-срамежливо няма време да се отпусне и да отговори.
Така че изпитът не е толкова страшен, но е за по-контактни деца.
Виж целия пост
# 12
Т.нар. "тест" представлява събеседване, на което се задават въпроси от рода на: "Как се казваш?", "На колко си години?"
Мисля, че е съвсем нормално дете на 3 г. да може да отговори на тях. За съжаление, ако детето е по-срамежливо няма време да се отпусне и да отговори.
Така че изпитът не е толкова страшен, но е за по-контактни деца.

От това, което съм чела, май не става въпрос само за тези безобидни питанки. Говори се за курсове, частни уроци,книжки за подготовка Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Това място посещават съвсем обикновени деца с необикновено болни от амбиции родители.
ooooh! ooooh! Joy Joy
Виж целия пост
# 14
Стара слава за "стария елит"! Просто чудесна база, но какво значи "надарени" деца. Аз имах 2 познати деца, които на времето бяха "приети" там. /набор 1987 и 1990/. Казват се Барчовски. Съдейки по тях/познавах ги добре/, изпитите са с "избирателна" трудност, зависи кое е детето!Поздрави
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия