Презастъпване на майчинство

  • 693
  • 9
Здравете майчета ! Имам детенце на една годинка и чакаме второ през ноември , но неми е ясно ще продължа ли да получавам майчинство за първото си дете?
Виж целия пост
# 1
Ще получаваш половин майчинство за първото дете - 110 лв ( до навършване на 9 месеца на второто) и 90 % от заплатата си за бебето. След като бебчето стане на 9 месеца, ще получаваш  само мин. работна заплата за страната.

Дано да си ме разбрала  Peace
Виж целия пост
# 2
попитай в майчинството счетоводно Peace
Виж целия пост
# 3
Ще получаваш половин майчинство за първото дете - 110 лв ( до навършване на 9 месеца на второто) и 90 % от заплатата си за бебето. След като бебчето стане на 9 месеца, ще получаваш  само мин. работна заплата за страната.
Дано да си ме разбрала  Peace
съгласна съм Peace
Виж целия пост
# 4
Ще получаваш половин майчинство за първото дете - 110 лв ( до навършване на 9 месеца на второто) и 90 % от заплатата си за бебето. След като бебчето стане на 9 месеца, ще получаваш  само мин. работна заплата за страната.

Дано да си ме разбрала  Peace

Shocked Сериозно ли? Като се роди Дани (малкото), ми спряха майчинството за баткото... Чувствам се прецакана....
Виж целия пост
# 5
Ще получаваш половин майчинство за първото дете - 110 лв ( до навършване на 9 месеца на второто) и 90 % от заплатата си за бебето. След като бебчето стане на 9 месеца, ще получаваш  само мин. работна заплата за страната.

Дано да си ме разбрала  Peace

Shocked Сериозно ли? Като се роди Дани (малкото), ми спряха майчинството за баткото... Чувствам се прецакана....
Ами като гледам подписа ти баткото е станал на 2 години тъкмо като си родила, така че е нормално да ти спрат майчинството.
Иначе a.velcheva е съвсем права!  Peace
Виж целия пост
# 6
бебка и бебко, Дани се роди преди навършването на 2 г. на баткото. Разликата им е 1 г., 11м. и някакви дни.
Виж целия пост
# 7
110 лв. до навършване на 2 г. на голямото дете и 90 % от заплатата до 9 месечна възраст на второто дете, след това минималната. За второто трябва да вземаш обезщетение в размера, който си получавала за първото.
Виж целия пост
# 8
Ще получаваш половин майчинство за първото дете - 110 лв ( до навършване на 9 месеца на второто) и 90 % от заплатата си за бебето. ...........


110 лв. до навършване на 2 г. на голямото дете и 90 % от заплатата до 9 месечна възраст на второто дете, след това минималната. За второто трябва да вземаш обезщетение в размера, който си получавала за първото.


Кое е вярното?
Виж целия пост
# 9
Благодаря Ви мами за информацията  Hug.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия