InfectoTrimet 50Saft

  • 1 864
  • 6
Обръщам се с голяма молба към всички мами! Изписаха ни този антибиотик и ние си го доставихме от Германия.Някой давал ли е такъв на детето си и какви са Ви отзивите за него? Тъй като нашия БГ лекар реши че трябва да вземаме вдойна доза за доста дълго време,притеснена съм за страничните ефекти.Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Това лекарстви съдържа Trimethoprim, които се иzполzва срещи бактериални инфекции. Детенцето някакви въzпаления на пикочния мехур ли има?
Виж целия пост
# 2
От 4 месеца лекуваме някакви бактерии, но не е известно от какво са причинени.Правихме снимки на пикочния мехур, ехографии на бъбреците неколкократно, пихме какви ли не антибиотици и последно ни изписаха Infectotrimet (а това лекарство в България не се продава).Страхувам се, че е едва на 11 месеца , а е изпила куп лекарства.Най-лошото е че сме все още без диагноза!!!
Виж целия пост
# 3
От това което четох за медикамента в Гугъла ми стана ясно че щети може да нанесе само при момченцата, а ти имаш момиченце - нарушава продукцията на сперматозоидите, но само при продължително лечение.
Ако до момента нямате диагноза според мен това лекарство ще ви помогне.
Мисля че ако питаш и в здравния форум или в Деца с увреждания, там ще ти отговорят и български мами
Мисля че имаше няколко чиито деца имаха подобни на твоите проблеми
Едната за която се сещам е АдрианаК
Виж целия пост
# 4
Благодаря ти за успокоението. Отправих въпроса и до БГ мамите, но за сега няма никакъв отзив.Лекарството не се продава в БГ и не се изписва масово за лечение тук. Затова реших да попитам и ВАС които сте по света - в цивилизацията.
Виж целия пост
# 5
I nie minahme po tazi pat minalata godina. Namerihme tova lekarstvo, pihme go 6 meseca i bakteriite i vazpalenieto na babrecite izcheznaha napalno. Sega mi ostanaha 5 novi opakovki Infectotrimet. Ako na niakoj mu triabvat da mi se obadi.
Vania
Виж целия пост
# 6
Здравейте,

Интересувам се откъде може да си купим или поръчаме Infectotrimet.

Благодаря предварително на всички за отговорва!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия