Термометър за ухо

  • 34 138
  • 112
Прочетох темите за термометрите, но мен ме интересуват само термометрите за ухо. Моля мамите, които ползват такива да ми дадат малко инфо - каква марка ползвате, доволни ли сте, колко струва, откъде може да се купи. Интересуват ме само термометри, които се продават в БГ и пак повтарям само за ухо. Предварително благодаря за отговорите. Ако вече има такава тема моля за линк
Виж целия пост
# 1
Термометърът, който аз имам и съм доволна от него е марка Brown.Цената му е около 120-130лв., има го в аптеки Ремедиум. Съвета ми е да го използваш след шестмесечна възраст на детето.
Виж целия пост
# 2
Виждала съм на Чико в аптека за 125 лева, но не съм ползвала.
Виж целия пост
# 3
Аз имам на Чико-доволна съм Peace
Виж целия пост
# 4
Съвета ми е да го използваш след шестмесечна възраст на детето.
Защо след 6 мес? А до каква възраст може да се ползва или няма ограничения?
Виж целия пост
# 5
Защо след 6 мес? А до каква възраст може да се ползва или няма ограничения?
Имаме Braun, който се продава и БГ ( за 40на евро, защо са толкова скъпи в БГ...не знам).
Май пишеше, че е за бебета над 3 месеца (вероятно това зависи от модел и марка). Може би преди това ушичките са им мънички и измерването не може да се осъществи правилно...знам ли. Ограничение за горна възрст няма - ползват и малки и големи.  Grinning
Виж целия пост
# 6
Нашият е OMRON. Доволна съм. Мери за секунди. Много е удобен, защото можеш да мериш Т докато детенцето спинка! Peace
Виж целия пост
# 7
Моят е ОТС. Мери на 1 см от повърхността, т.е. слагаш го в ушето без да има никаква опастност. Измерва Т за 0,1 секунда. Има усмихнато и плачещо бебе на екранчето си взависимост от Т. Струва 40 евро. Незнам дали се продава в БГ. Мъжът ми го купи от Германия преди още да родя. Зачудих се как така се е сетил, а той видял, че друг негов колега го купува, че му го били поръчали.
Виж целия пост
# 8
като търсих термометър ми препоръчаха такъв за чело. Бил по хубав от тези за ухо. На Микролайф е. Само дето изобщо не мери вярно и хич не съм доволна. Дава страхотно отклонение. Примерно детето е с 38 градуса, а той показва 36.4. Само си дадох парите. Сега не ми се иска да давам пак луди пари за такъв за ухо. Оставам си на един по дъртичък, пак електронен.
Виж целия пост
# 9
Lyubka този на OTC от аптека ли го е купил мъжът ти? Понеже наште кумове ще ходят до Германия този месец, щом си доволна да им го поръчам, но къде да им кажа да търсят? А сравнявала ли си с други термометри дали има отклонения? И има ли изисквания за възрастта - от кога може да се ползва?
Наистина ми е странно за този на Braun защо в БГ е 120 лв., а извън БГ 40 евро newsm78 То май като повечето неща, които в БГ са по-скъпи.
Виж целия пост
# 10
Моля ви, споделете има ли марка дигитални темометри, които да мерят с МИНИМАЛНИ отклониния, или дай боже ТОЧНО? Знам, че живачния е най-точен, но ми се иска да мога да измеря температурата много по-бързо отколкото може при живачния; да не говорим, че ми е притеснено да не се счупи.
Ще съм много благодарна да науча на коя марка мога да се доверя.
Виж целия пост
# 11
И аз също се интересувам.Преди една година ми донесоха от Америка немарков за ухо,но голямата ми щерка два пъти го изпусна и сега мери с отклонение от около 2 градуса,преди това беше учудващо точен.В България продават едни термометри пак за ухо и струват около 80 лв.-те ми изглеждат най-надеждни.
Виж целия пост
# 12
Нашият става и за уши и за чело.Подарък ни е.
Обаче температурата на челото ми е било винаги
адски трудно да измервам-мерила съм винаги в
ухото.
Виж целия пост
# 13
Аз имам и не съм доволна,в смисъл че последния път като беше с Т в ухото с дигиталния ми показва 37.5 а обикновения 39 и беше вярно с обикновения,така че май си дадохме паричките на вятъра сега меря само с живачен
Виж целия пост
# 14
Аз също се записвам да следя темичката,че и аз си мисля какъв да взема.Нормален дигитален термометър или такъв за ухо и чело.Скоро гледах на Браун,тук струва около30 евро и един такъв неизвестен за 19 евро.Ще преглеждам темичката с интерес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия