Мис България

  • 3 650
  • 83
Хайде от мен да мине, тази сутрин ще ви спестя литературните си хемороиди!
Някой гледа ли снощи по БНТ1 онова русо нещо, на гости на село? Потресен съм!
Виж целия пост
# 1
Аз го гледах около 15 минути, които ми бяха напълно достатъчни да се потреса и аз.
Виж целия пост
# 2
Гледах  Confused То бива превземки бива , ама да събираш картофи с два пръста.................. ooooh!
Виж целия пост
# 3
За какво става дума, за който не е гледал  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Баце, след Жени  няма истински миски. Голям ташак са последните.
Виж целия пост
# 5
Е, нали трябваше и БНТ да се осере с някое риалити.
Виж целия пост
# 6
Е, какво пък толкова. Сигурно поне половината от нас не са копали и ринали лайна. А за кокошката - и аз не мога да гледам как я колят и не мога да я скубя. Sick
Но щях да хапна, от уважение към хората. Да ти заколят кокошка не се случва всеки ден.
Виж целия пост
# 7
Аз погледах от средата може би, но без звук, щото малката спеше. Девойката не си махна полото от носа. И накрая се зачудих, когато си хапва пилешко някъде, не се ли сеща как е стигнало до чинията й. newsm78
Виж целия пост
# 8
Да ти заколят кокошка не се случва всеки ден.

А някои колят по 6 на веднъж!
Виж целия пост
# 9
Аз ли нещо не съм добре със зрението или това момиче е откровено доста
грозничко за мис  newsm78
Виж целия пост
# 10
Аз ли нещо не съм добре със зрението или това момиче е откровено доста
грозничко за мис  newsm78

Ти да я беше видяла преди корекциите, щеше да се уплашиш!
Виж целия пост
# 11
   Аз го гледах. Да ви разкажа,ако не сте гледали. Предаването е много интересно,забавно е. Мацката беше толкова искрена в отвращението си към селския живот,че се чудех така ли е по сценарий или и идва отвътре. Каза,че може да готви много добре,майсторка е на пиле с картофи. Добре,домакините решиха да и дадат възможност да покаже кулинарните си умения. Хванаха кокошката и я викат да я заколи. Тя реагира така,сякаш я караха да върши престъпление. Избяга вътре в къщата. Все пак обели нескопосано картофите за обяда. Когато сервираха готовото пиле с картофи,тя си погледна чинията и пита:"Ама това какво е?"."Как какво,пиле с картофи,нали обичаш?"-отговарят домакините. "О,много се извинявам,но аз от това пиле не мога да ям! То само преди минути тичаше по двора,а сега вие искате да го ям!Не,никога!"-и стана ядосана от масата. Събра си багажа набързо,каза: "Тръгвам си. Сбогом! Не издържам повече тук,този живот не е за мен! Аз имам друг свят,други ценности!". Тръгна си с дългокраката си походка на манекен и на вратата промърмори: "Егати селянията!".
  Това предаване ще слядя,страшно попадение с този случай!
Виж целия пост
# 12
Аз ли нещо не съм добре със зрението или това момиче е откровено доста
грозничко за мис  newsm78

Ти да я беше видяла преди корекциите, щеше да се уплашиш!
newsm43
Много ме подразни и държанието й, надменно и невъзпитано.
Отнасяше се с хората сякаш е нещо повече от тях    ooooh!
Виж целия пост
# 13
А за какво точно е предаването, че аз изобщо не поглеждам БНТ?
Виж целия пост
# 14
А за какво точно е предаването, че аз изобщо не поглеждам БНТ?

Животът на другите се казва.
Поставят някого от една жизнена среда в друга и му гледат сеира.
Този път явно темата беше Миска на село.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия