Музика във .wav формат

  • 6 333
  • 8
Чувала съм, че съществува програма, която превръща музикалните записи от .mp3 във .wav формат. Как се казва тя? Може ли да ми услужите с нея или да ми посочите откъде да я изтегля? А бихте ли ми обяснили и как се работи с тази програма.  Embarassed
Виж целия пост
# 1
NERO - Nero Wave Editor. Предполагам , че тази програма я знаеш ! Wink
Виж целия пост
# 2
Не, не съм попадала на нея. От Гугъл излязоха разни програми, с които се превръща музика от mp3 във .wav за телефон, но не търся това.

Абе, много съм застреляна, но междувременно се оказа, че всъщност ми трябва програма за обръщане на mp3 в sda-формат. Такъв, който да се слуша на обикновена уредба без mp3-плейър. Embarassed
Леле, как си оплесках собственоръчно темата.  ooooh!
Виж целия пост
# 3
предполагам имаш предвид аудио/cd формат, ако ще записваш диск за обикновена уредба не ти трябва програма за конвертиране, с Неро можеш да го запишеш mp3-ките като обикновено CD
Мисля, че опцията беше Make Audio Disk  Peace
Виж целия пост
# 4
Десекс, благодаря! Аз опитах навремето този вариант, но не се получи. Нерото искаше нещо от мен в този случай, но не се разбрахме взаимно.  Grinning Реших да търся програма за такова обръщане.
Виж целия пост
# 5
виж тази програма на Xilisoft http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=80994&hit=1
Виж целия пост
# 6
 С всяка програма за аудио монтаж ( wave lab, Sound forge  и други подобни), можеш да го направиш PeaceОтваряш файла и сиректно му даваш save as: ( и от там  избираш  формата, в който да се запише от падащото меню Wink)
Виж целия пост
# 7
Десекс, ще пробвам и второто предложение.
Велмар ,тези програми могат ли да се дръпнат безплатно от Мрежата?
Виж целия пост
# 8
могат, да Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия