Зелени аки от 2 седмици

  • 684
  • 8
Здравейте, от около 2 седмици имаме зелени изпражнения не постоянно но поне 1-2 пъти на ден и сме доста раздразнителни на моменти, някй път като почне да яде и реве. Досега си мислехме че е от простудяване или от претопляне ама нещо почнах вече да се притеснявам. Дали утре още да не отида на дежурен лекар или да изчакам до понеделник. Не съм захранвала.
Виж целия пост
# 1
Питай в кърмаческия форум; там има повече шанс да получиш отговор и помощ.
Виж целия пост
# 2
Здравей,Mimi_leo!
Най-добре се обади и ако трябва заведи детето утре,или изчакай понеделник,но така или иначе ти трябва консултация със специалист.Ивайла имаше зелено ако в продължение на 20 дена и най-накрая се оказа,че е от биричката,която аз пиех  beer изписваха ми ентерол,вит.С и какви ли не глупости,които АЗ не давах,защото виждах че тя е в отлично състояние.Но това решение не се взима лесно,въпреки всичко в този случай се оказах права.  Naughty
Не се притеснявай,може да е от храна,която ти си яла или си пила. нещо..Надявам се всичко да е ок!Заведи детето на доктор,а ти се успокой и горе главата.Ще мине!!!  Peace  Peace  Peace
Пиши,когато разбереш от какво е да знаем и ние  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 3
Ходихме на лекар. Каза ч е му се разтроило стомахчето, но не е ясно от какво ( може и от нещо което аз съм яла) да му давам някакви капки за колики за да му се регулира стомахчето.
Общо взето каза че не е страшно щом е само на кърма, но ще се наблюдаваме. От вчера му станаха пак жълти но много, мнго рядки  newsm78.
Виж целия пост
# 4
радвам се, че сте по-добре. щом е само на кърма не е толкова страшно, но ти се опитай да внимаваш какво хапваш - все пак му предаваш всичко на бебчо.  Peace
Виж целия пост
# 5
Моето момче е на 2 мес. и винаги ака зелено и жълто смесено. Аз дори не съм си помисляла че това е проблем, а сега като чета почвам да се чудя. Досега на всяко акане акото е шарено и от двата цвята. Каква ли е причината?  newsm78
Виж целия пост
# 6
И при нас се случва да ака зелени акита, но не мисля, че има проблем след като детето изглежда добре.
Виж целия пост
# 7
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=325184.msg8884616#msg8884616

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=287309.0
Виж целия пост
# 8
Има търсачка.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия