Обувки за прохождане

  • 3 900
  • 39
Мили мами, днес купих обувки за прохождане, но незнам дали не е рано.
Дъщеря ми е на 9 месеца и половина.
Моля кажете от кога е хубаво да се слагат тези обувки.


Педварително балгодаря.

Става вупрос за обувките с цип и твърдо на петичката.
Виж целия пост
# 1
И аз купих същите преди 3 дни, сина ми е на 8 и половина. Но ми се струва, че не са му удобни или още не е свикнал с тях, босичък си върви по-лесно.
Виж целия пост
# 2
Тези обувки не са подходящи за прохождане.Вземете си обувки,които са твърди и високи и придържат глезена
Виж целия пост
# 3
Тези обувки не са подходящи за прохождане.Вземете си обувки,които са твърди и високи и придържат глезена
Древнокитайски мъчения Stop Колкото по естествена и мека е обувката, толково по-добре. Ако имаш терлички ще му е най-удобно.
Виж целия пост
# 4
Моето дете вкъщи прави крачки с нещо като терлички от естествен велур. Много са удобни, топлят крачето, пък са мекички. Ортопедът ни препоръча да прохожда боса. Но като сме навън се чудя какво да и обувам. Все пак си иска да се поразкърши навън Simple Smile
Кои буйки са трудни за събуване  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Когато прохождаха моите деца им купих обувки,които добре придържат глезена
Виж целия пост
# 6
Мили мами, днес купих обувки за прохождане, но незнам дали не е рано.
Дъщеря ми е на 9 месеца и половина.

Ние на вашата възраст проходихме.Щом детето се опитва да прави крачки-не,не е рано.






Става вупрос за обувките с цип и твърдо на петичката.
Точно с такива обувки проходихме и ние.Държат здраво глезена и са меки и удобни.Не може само да ги разкопчава,което е мн добре.
Виж целия пост
# 7
Ние проходихме с буйките на Колев и колев, само че по препоръка на ортипед разших сводчетата на стелката.
Виж целия пост
# 8
Според доста ортопеди не е добре да се ползват специални обувки за прохождане, ако детето няма проблем. Най - добре е бебчо да проходи бос, а зимата с терлички.

Възможно е от "специалните" обувки дори да получи "плоско стъпало".
Виж целия пост
# 9
Не е рано, големият ми син проходи на 9 месеца с такива обувчици.
Виж целия пост
# 10
малката проходи на 8м, понеже беше дребна и никакви буйки за прохождане не и ставаха тя си ходеше с тези които са за не ходещи деца, меките без твърда подметка и пета, с тях и беше най удобно, после като и обувах обувки доста се спъваше, затова мисля че детето трябва да прохожда с възможно най-удобните за него обувки а не тези които са твърди и то няма свобода на движението
Виж целия пост
# 11
Според доста ортопеди не е добре да се ползват специални обувки за прохождане, ако детето няма проблем. Най - добре е бебчо да проходи бос, а зимата с терлички.

Възможно е от "специалните" обувки дори да получи "плоско стъпало".
Peace Peace Дъщеря ми проходи по чорапки в къщи.
Виж целия пост
# 12
Нии взехме от тези буйки за прохождане на Колев и Колев,много удобни ми се струват Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Голямата ми дъщеря проходи с такива,и сега смятам тези дни пак такива да купя за малката.
Виж целия пост
# 14
Нии взехме от тези буйки за прохождане на Колев и Колев,много удобни ми се струват Rolling Eyes
Peace

иначе вкъщи моя малчуган като прохаджаше беше винаги бос т.е. по чорапче  Peace
т.е. обувки за прожаждане само за навън  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия