ХОМЕОПАТ ПЛОВДИВ

  • 12 376
  • 11
НЯКОЙ ЧУВАЛ ЛИ Е ОТЗИВИ ЗА ХОМЕОПАТКАТА ТОНИ КОЧЕВА И КОЛКО СТРУВА ПРИБЛИЗИТЕЛНО ПРЕГЛЕД ПРИ ХОМЕОПАТ В ПЛОВДИВ?
Виж целия пост
# 1
По едно време много се интересувах от такива лекари, след разговори с много майки стигнах до най-добрите в пловдив обаче вече не приемат нови пациенти поради огромен брой на регистрирани пациенти, изчерпен капацитет. Но това име за което питаш не съм го чувала. Преди година прегледа беше към 20 лв.
Виж целия пост
# 2
Не съм я чувала.

Лекуваме се с хомеопатия от години. Преди година - две прегледа беше 15 - 20лв., ако не се лъжа...Зависи и при кой хомеопат, де...Някои взимат и по 25лв., говорим за първо интервю, нали? Wink
Виж целия пост
# 3
Здравейте,

Ще каже ли някой координати на специалист, от който е доволен? Трябва ми спешно.
Благодаря!
Виж целия пост
# 4
и аз се интересувам от добър лекар хомеопат в Пл.
Виж целия пост
# 5
Горещо препоръчвам Др.Василка Юрукова-GSM 088884740.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за координатите на д-р Юрукова.
Виж целия пост
# 7
http://yurukova.googlepages.com/%D0%B7%D0%B0%D0%B4-%D1%80%D1%8E% … D0%BE%D0%B2%D0%B0

 Привет на всички !   Това са това е сайта на Д-р Юрукова . И аз чух доста добри отзиви за нея. 
 Успех на всички !   Grinning
Виж целия пост
# 8
В началото на декември, бях на преглед при д-р Сашка Николова. Ако някой се интересува, мога да напиша координатите и! Има доста добри отзиви за нея!
Виж целия пост
# 9
Д-р Юрукова е супер да.Единственият проблем при нея е ,че доста пътува и често не си вдига телефона,а това при спешни случаи е кошмар.
Виж целия пост
# 10
И АЗ ТАРСЯ ДОБАР АМА МНОГО ДОБАР ХОМЕОПАТ ПЛОВДИВ
Виж целия пост
# 11
Горещо препоръчвам Др.Василка Юрукова-GSM 088884740.

А тя класически хомеопат ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия