упорити пъпчици на 8 годишно дете

  • 992
  • 1
    Здравейте, Докторе!
 Дъщеря ми е на 8 години, по личицето от година насам се появяват упорити пъпчици, които бавно растат, но не изчезват сами. Доста са релефни и твърди, уголемяват се и се вижда как кожата сякаш се "отдръпва" на страни и в средата се показва миниатюрно мастно топче (връхче). Бяхме на кожен лекар,някои пъпчици ги махнаха с метален инструмент, а други ги гориха с течен азот. За известно време лицето й беше чисто, след няколко месеца започнаха да се появяват отново на други места. Докторката каза, че били вирусни, после, че е "гъша кожа", и че не се лекувало. Трябвало все да ходим и да ги маха по този начин... Някак си не ми се иска да причинявам на детето си толкова травма и болка всеки път. Позволих си да опиша с толкова подробности тези досадни пъпчици, ако можете от думите ми да се сетите какви са и дали все пак има някакво лекарство или крем... Много Ви благодаря предварително, поздрави!
Виж целия пост
# 1
Този тип обрив най-често е пречинен от вируси и не е много ясно както появяването така и много често спонтаннато изчезване. Можете да се консултирате и с друг кожен лекар. Това, което сте предприели досега по принцип е и лечението, но за съжаление не винаги е успешно.[/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия