Sky travel

  • 985
  • 4
Здравейте, предстои ми пътуване през м.Декември за Тенерифе. Агенция Sky travel ми направи оферта за двупосочен билет на цена 404Е. Същевременно в друга агенция, в която направих запитване- цената е 745Е.
Притеснява ме тази голяма разлика в офертите, та затова искам да попитам- Купували ли сте билети от Sky Travel и използвали ли сте като цяло услугите им?
Предварително благодаря на отзовалите се  Hug
Виж целия пост
# 1
Мисля че това беше компанията с която летяхме до Куба или може би Sky service. Аз лично нямам никакви оплаквания, с много малки изключения. Самолетите им са по-малки и е малко нагьчкано, но полета ни беше кьм 3 часа, така че не ми пречеше. Предлагат сандвичи за ядене. Спомням си че на отиване, самолета закасня кьм два часа, но това може да се случи с всяка самолетна компания. Единственото по неприятно нещо беше чакането на багажа след като се вьрнахме., но не сме имали проблем сьс загубени куфари.
Не мисля че имаш причини да се притесняваш ако говориме за една и сьща компания.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти много за отговора Simple Smile Всъщност Sky Travel се казва фирмата,която прави резервацията за самолетните билети  Blush
Не зная какво може да не и е наред- но все пак разликата в цената ме притеснява  Blush
Виж целия пост
# 3
Мисля 4е в подфорум "На път,..." Ще намериШ пове4е отговори  Peace
Виж целия пост
# 4
Тогава явно говорим за различни неща. Тази агеенция е сигорно нещо от рода на expedia.com, които предлагат почивки, полети...с намаление и според мен нямаш пречини за притеснение. В коя страна си. Ние си направихме резервация за почивка през този сайт ww.selloffvacations.com и не сме имали никакви проблеми, резервациите си ни бяха наред навсякьде-летище, хотел.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия