киста на гърдичката при бебе

  • 1 060
  • 1
Здравейте на всички,пиша тук защото и аз както повечето майки съм много притеснена за здравето на детето си, особенно след днешното посещение при лекаря и от поставената диагноза. Моля ако има някой с същия проблем ако е чувал нещо по въпроса да сподели защото от никъде на мога да намеря информация. Та проблема е следният:от лявото зрънце на гърдичката на синът ми( който е на 1 год. и 3 мес.) тече по няколко капки кръв. Забелязах по бодито че има петънца но първо си помислих че нещо се е одраскал. Известно време нямаше и вчера пак се появиха .Днес го заведох при личната и тя ни прати при хематолог педиатър който каза че това е киста на гърдата и взе натривка за изследване на клетките. Каза че в повечето случеи резултатите са добри и няма да се лекува или оперира, а само ще се наблюдава. Аз съм страшно притеснена защото идея си нямам за какво става въпрос и как така може една киста да не се лекува дори и медикаментозно, просто тя ще си кърви а аз ще я гледам.каза ми също че това се срещало макар и рядко при малки деца и момичета и момчета.В нета няма инфо по въпроса затова се обръщам към вас за помощ.Моля помагайте скаквато и да е информация по въпроса. baby_neutral
Виж целия пост
# 1
Тези кистички са голяма рядкост, но за щастие не са злокачествени. Независимо от това кистата трябва да се оперира, особено ако има кървав секрет. Не може да се каже че е от хормонален характер, което се наблюдава при малките бебета. На първо време е нужна ехография в специализирана болница. Или елате в нашата детска хирургия в Пирогов. Потърсете ме 952 21 37.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия