Препоръ4айте ми педиатър в 20-та поликлиника

  • 1 165
  • 6
Искам да сменя досегашния ни педиатър.
Препоръ4айте ми педиатър в 20-та поликлиника
Виж целия пост
# 1
д-р Вангелова Peace
Виж целия пост
# 2
Ние сме при д-р Йосифова. Хубавото й е, че ако има съмнения за нещо - праща при специалист. И най-важното - вдига си мобилният телефон дори през почивните днил
Виж целия пост
# 3
И най-важното - вдига си мобилният телефон дори през почивните днил

От такива консултации по телефона, правени от друг педиатър в 20 п- ка миналата есен дъщеря ми от настинка стигна до два бронхо- спазъма, от които се възстановяваше повече от месец  Tired
Виж целия пост
# 4
Ние сме при д-р Йосифова. Хубавото й е, че ако има съмнения за нещо - праща при специалист. И най-важното - вдига си мобилният телефон дори през почивните днил
Мнението ми е,че е некадърна!Заместваше  д-р Панова и ме гледаше като малоумна за едно направление..да не говорим за лекия й арогантен тон и флегматичната й мисъл..Нищо не успя да свърши. Whistling
Виж целия пост
# 5

Ти ли ми я беше препоръчала преди време? Оттогава си мисля колко смело е било от твоя страна.  Simple Smile
Не е за всеки това джи-пи.  Колегите и я наричат тайно Хитлер.  Simple Smile
Аз я харесвам обаче.  Добър професионалист е.
Виж целия пост
# 6
Ние сме при д-р Йосифова. Хубавото й е, че ако има съмнения за нещо - праща при специалист. И най-важното - вдига си мобилният телефон дори през почивните днил

Ти наистина ли я препоръчваш???
Преди време едвам изчакахме да свършат 6-те месеца и да избягаме през глава от нея!
Рядко некомпетентен лекар, с не особено бърза мисъл!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия