луда работа

  • 2 454
  • 34
искам да ви кажа че 1-2 пъти забелязах детето на братовчедка ми да си играе с ботушите на майка си...по-точно изпитваше голямо удоволствие да ги лиже Confused и то даже долната част подметката.не е ли малко странно според вас?  newsm78 Thinking
Виж целия пост
# 1
Зависи колко е голямо детето. Малката ми дъщеря умира да разнася и гушка обувките. Не е странно за едногодишно хлапе. Искат всичко да пипнат, а с уста най-добре опознават света  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Не.
Давай следващото извращение.
Виж целия пост
# 3
А от къде разбра,че детето изпитва удоволствие?!
Виж целия пост
# 4
А от къде разбра,че детето изпитва удоволствие?!
Да Thinking
Виж целия пост
# 5
Колко е голямо детето?
Виж целия пост
# 6
Проблемът какъв е? Братовчедка ти е притеснена от факта? Или просто на теб ти е любопитно и странно? Искаш да научиш дали други деца правят така?
Аз лично много странни неща съм виждала Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Проблемът какъв е? Братовчедка ти е притеснена от факта? Или просто на теб ти е любопитно и странно? Искаш да научиш дали други деца правят така?
Аз лично много странни неща съм виждала Simple Smile
точно за последните 2 въпроса става дума Simple Smile
А от къде разбра,че детето изпитва удоволствие?!
просто се хилеше....може и да не е изпитвало..  Peace
Виж целия пост
# 8
Дияна е лапала обувки, и нейни и наши. Може и език да е пускала. Simple Smile
Ще мина през този етап и с Алекс Simple Smile

Имаше теория, че малките деца ядейки пясък, тухли и т.н. си набавяли липсващи вещества в организма. Аз го отдавам на любопитството и опознаване на заобикалящият свят.
Виж целия пост
# 9
Проблемът какъв е? Братовчедка ти е притеснена от факта? Или просто на теб ти е любопитно и странно? Искаш да научиш дали други деца правят така?
Аз лично много странни неща съм виждала Simple Smile
точно за последните 2 въпроса става дума Simple Smile


А ти би ли споделил/а откъде е породено нездравото ти любопитство към децата и вглеждането в тях с цел да откриеш признаци на асоциално поведение? То не бяха настъпани буболечки, то не бяха облизани ботуши...
Изпитваш удоволствие ли? Хайде, кажи си, всякакви сме ги виждали тук...
Виж целия пост
# 10
Въпрос към авторката . Имаш ли дете / ца ? 
Виж целия пост
# 11
На мен също ще ми бъде странно ако видя такова нещо.
Бебчо иска да си опознава обувките, но аз все му ги вземам, докога не знам.
Виж целия пост
# 12
Въпрос към авторката . Имаш ли дете / ца ? 

Едва ли. Ако имаше, нямаше да й е странно.
Виж целия пост
# 13
Гита  Laughing
Виж целия пост
# 14
Големият най-редовно си хапваше пръст от саксиите и си топеше близалката в пясъчниците.И даже наблюдаваше дали го гледам.Тогава удоволствието беше най-голямо!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия