Гоблени-32

  • 33 920
  • 460
Добре дошли в 32-та тема за гоблени.. Hug

Ще започна с правилата ,защото...правилата са за да се спазват,
и така е по прегледна темичката ни.


Моля Ви,
1.Темата е „Гоблени-30+2”, в нея да се говори за гоблени и всичко свързано с тях/изключение правят само рождени дни и родили се бебета../
2.Вместо "Запис", " Hug ", "   bouquet ",можете да сложите снимка на гоблена, който шиете в момента или пък да кажете нещо съществено по темата,
в противен случай първата страница отива на кино..
3.Когато търсите схема на някой гоблен,МОЛЯ прикачете КАРТИНКА,и отбележете ясно, че търсите схема и ключ.
Ще ви се помогне ..
4.Ако ще помагате и ще давате схема и ключ,то дайте линк към тях В ТЕМАТА,за да я свалят всички желаещи,
в противен случай изразходваме една страница в.."Може ли схемата и на мен" или "Дай имейл" или пък "Имаш поща"..
5.Използвайте бутона”редактирай”,за да изтриете или добавите нещо в поста си,
не е приятно да видиш 2-3 поста с по едно изречение от един потребител един след друг..
6.Ако някой иска да се кара или да спори с някой то нека мине на ЛС,  ние тук шием гоблени и само това ни вълнува...

7. Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела


Когато желаете да покажете дадено изображение в мнение, но изображението е с по-голям размер или обем, може просто да укажете линк към него - така, хората, които проявяват интерес ще могат да го видят без да се натоварва трафика на останалите потребители.
Изображения в мненията, неотговарящи на условията, ще бъдат замествани с техния адрес, указан като линк.
 

Предишни теми:   20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,28,29,30,31...


Ето и албума с снимки от срещите ни,качени са в http://www.snimka.bg/login.php
name: goblenibgmamma
pass: gobleni



Спорна работа момичета..  Hug
Най-доброто предстои.... Wink
Виж целия пост
# 1
Добро утро и то мен!  Hug Първа!  Mr. Green И затова да покажа докъде го докарах вчера.........  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 2
имам още две джуджета за базара  Hug снимка, когато моето джудже заспи  Wink
кетри

Виж целия пост
# 3
Цоп и аз в новата тема!
май ще съм втора Hug
ketri,благодаря,че се погрижи за нашето местенце за 32-ри път Heart Eyes
good-енце мило и добричко,не е за мен,аз не се плаша от многото цветове,ама ще има да го шия поне 20 години,за една приятелка го търся
Благодаря за кафенцето и за това,че ще се оглеждаш Hug
Здравчее,БРАВО,ми той половината вече май е готов...дерзай!


опс,видях че ме изпревариха...трета съм Grinning
Виж целия пост
# 4
ми аз вчера показах  Tired днес ще се радвам на здравка на чаршафа  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
купища ХАЕД  Tired не ме оставят да проверя има ли твоите балерини  Tired
Виж целия пост
# 6
Хрръъъър пу за мене.Поста няма да е само запис.Утре ще сложа снимка на това,което шия в момента.Ама викам я да драсна,че да не заемете хубавите места.Иначе,това трябва да стане:



Виж целия пост
# 7
Цоп и аз, ама съм до кривата круша с контурния бод. много бавно става.

Здравче, ще им измръзнат крачетата на тия мъжуря. Laughing

Не че някой ме е питал, ама да кажа, че ми се отмени ходенето до Софето, защото малкия пипна някаква ангина. Като се опраим и съм на място, ще свирна.
Виж целия пост
# 8
Здравче, това е невероятно!
Kита, сакън, как на лични да си показвам въшката, тя ми е златна Laughing- тука трябва да я видите Laughing



Та това е поредното пауълче; сега разсъждавам кое да е следващото- дали гръцкия прозорец, или мини- венецианския мост.... newsm78
А как ти завиждам за дъжда... Любимото ми време. Няма ли и тук да се оправи времето Cry Laughing
Спинки, давай, не остана.
И за всички, които пропускам-  bouquet  bouquet  bouquet

Виж целия пост
# 9
Здравейте,момичета.Завърших пъстрите цветя и сега им правя контура.Искам да ви питам,когато контура е различен за различните цветя,а има места където те не са раздалечени едно от друго,и двата контура ли се правят или просто избирате един.Дано съм се изразила правилно.Ще чакам отговор.
Виж целия пост
# 10
Eeee защо не предупредихте, че ще има нова темичка, че да снимам  Joy
Иначе, тъкмо снощи изпрах МакКуин и тая сутрин беше сух, ама му се чудех за 1 цвят, дали да го сменям. Довечера  на спокойствие ще му хвърля пак един поглед и ще реша Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Брех!Брех! Брех! Hug
И аз да успея един път за първа страница hahaha
Бързам да благодаря на Дъмпи и ketri за помощта и отзивчивостта им newsm51 newsm51....Получих си Дименшъните newsm44  и ....  smile3508  направо запретнах ръкави....ей до тук съм я докарала ....за сега....
котенцето ....(между другото- на мен не са ми удобни иглите,дето са в комплектите и си шия с по-тънка игла....при вас как е?!)
семейното ми щастие   Joy (не знам дали го показвах ,че е готов от няколко месеца вече,ама още не съм му избрала рамка)....този си го комплектовах сама по схема от нета (и не е на Дименшънс)....

mimi72 ,според мен преценяваш кое цвете е по-близо до теб и шиеш неговия контур (за тези дето си делят един контур,де)  Peace
Виж целия пост
# 12
Ето и моята ваза, всъщност все още е само букета:


Здравче, поздравления!
И балеринката на Дъмпи е много сладка  Heart Eyes
На останалите красоти също   bouquet
Виж целия пост
# 13
запис
Виж целия пост
# 14
   Здравейте,момичета!
Бях без нет доста време и съм пропуснала доста. Но успях да хвърля набързо няколко погледа- направо без дъх останах.Поздравления на всички, които са запълнили темите с тези красоти.
А сега да си задам и въпросчето: при кръстчетата къде се промушва конеца при завършване? Че аз за първ ипът шия кръстчета и ми е много трудно. На гобленовия бод си го промушвам отзад, а в някаъв сайт четох че на кръстчетата трябва да се промушва отпред. И също да питам как минавате от един ред на друг?
И специално да благодаря на Хипатия за сайта й от който намерих много инструкции за шиенето на тези бодове!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия