къде да отида за запис на тоновете на бебето?

  • 1 867
  • 17
Здравейте.Моля да ми дадете насока къде да отида да ми  направят запис на тоновете на бебето.Вече съм в 9 месец.Няма значение дали се заплаща.
Виж целия пост
# 1
В Първа АГ "Света София"/Тина Киркова/,в 106 кабинет,намира се на първия етаж,близо до входа.Записа не се заплаща,но обикновено има доста чакащи.Успех!
Виж целия пост
# 2
В Първа АГ "Света София"/Тина Киркова/,в 106 кабинет,намира се на първия етаж,близо до входа.Записа не се заплаща,но обикновено има доста чакащи.Успех!
аз също ходих там. Peace
но това е ако си в софия, за другите градове не знам Tired
Виж целия пост
# 3
АГ Шейново записът струва 10.00лв не се чака много.но пак ако си в София
Виж целия пост
# 4
Най-добре питай гинекологът ти.
Той би трябвало да те насочи.
Виж целия пост
# 5
Да,доста важно уточнение EmbarassedНе ми мина през ума да попитам,но предположих,че за София става въпрос,тъй като не е уточнено.
Виж целия пост
# 6
Да,за СФ става въпрос.Гинеколога ми го няма в момента ,а и не се съобразих да се поинтересувам..( пък те няма да се сетят да те насочат, без да ги попиташ).Май Шейново е добър вариант.Не ми се виси на опашки,а и 10 лева къде ли  не съм ги дала.А трябва ли да се запише час или направо се отива? newsm7
Виж целия пост
# 7
ari_dari

...аз мисля че във всяка многопрофилна болница която има родилно отделение могат да ти направят запис на тонове на бебо  Peace с/у съответната такса т.е. ако си без направление  Peace Затова отиди в най близката която ти е по местоживеене , мисля че няма да те върнат  Peace

Успех   bouquet
Виж целия пост
# 8
В Шейново отиваш и си плащаш,без да си записваш час,но се въоражи с търпение понякога се чака доста. Peace
Виж целия пост
# 9
Във Втора градска в родилното, никога не се чака и е 15 лв., аз ходих там.
Виж целия пост
# 10
Отиди в шейново - 10лв.Ако отидеш преди 15.30 питай на информация за запис на тонове и те ще ти кажат къде да изчакаш акушерката. Ако е след този час питай портиера. Не си плащай предварително на касата (освен ако не ти трябва фактура). Ще си платиш след записа на сестрата. Понякога се чака досъа наистина.
Виж целия пост
# 11
В Първа АГ "Света София"/Тина Киркова/,в 106 кабинет,намира се на първия етаж,близо до входа.Записа не се заплаща,но обикновено има доста чакащи.Успех!

И аз там ходих.

Наистина ти си прецени дали в ТК, защото е безплатно, или в друга болница, която ти е по-близо или пък, където няма да губиш по половин ден в седене пред кабинет
Виж целия пост
# 12
И аз ходих в Шейново всеки ден след термина.Записи правят преди обед към 11 часа и следобяд към 15 часа,така поне на мен ми бяха казали.Случвало ми се е и два часа да чакам,защото апарата е в предродилна зала,т.е. обслужват първо родилките и после тези с фактурите.
Виж целия пост
# 13
И аз ходех в 1 АГ "Св.София"! Чакането беше поносимо според мен, а явно и в "Шейново" се чака, така че отиди там, където ти е по-удобно! Леко раждане!
Виж целия пост
# 14
...аз мисля че във всяка многопрофилна болница която има родилно отделение могат да ти направят запис на тонове на бебо 
Peace В частните клиники също.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия