Кърмаческа стачка, моля помогнете!

  • 410
  • 2
Здравейте,
не може да се каже, че нямам опит с кърменето, каката я кърмих повече от 2 год и половина, и тя ми беше спретнала една стачка като беше на 4-5 месеца, но се размина за 2-3 дена, пък и не отказваше да суче въобще, поемаше малко, но с малкия положението взе да става много сериозно. Вече втори ден отказва категорично да суче, плаче, дърпа се, носих, лежах с него, пробвах по всяко възможно време, но не. Дори предпочита да се приспи с плач отколкото да засуче. Скоро ще навърши 8 месеца, няма други признаци на болест.
Истината е, че много промени му дойдоха наведнъж, през последните 3 седмици сменихме страната, започнах работа, доста съм под стрес и той няма начин да не го усеща, баща му го гледа, и му изникнаха първите два зъба. Но стачката започна в неделя вечер, когато вече зъбите не го притесняваха и бяхме прекарали два дена плътно заедно.
Най-лошото е, че не иска да поема много течности, яде пюрета и каши, но мляко много бавно от чаша, от шише с биберон не иска, не е свикнал, вода същото. Притеснявам се че ще се обезводни така. А и колкото повече време минава толкова по-малко ми се струва вероятно пак да засуче. Аз за сега се изцеждам, но не знам колко ще издържа така, гърдите ми са почти постоянно в напрежение.
Моля, дайте съвети!
Виж целия пост
# 1
Мими, а през нощта в заспало състояние или когато текущо се е унесъл пак ли ти отказва? Пробвай да си вземеш вана с него и още там да му предложиш без да си много настоятелна.
Погледни и все пак устичката му за млечница. Дани направи жестока млечница на 1г.,беше ужасно болезнено и не можеше да суче. Трябваше му известно време да се увери, че няма да го боли, ако опита.
Казваш, че е здрав, но може да прегледате ушите за всеки случай.

Вероятно при вас си е именно свързано с промените, но няма начин да е непреодолимо. Стискам палци Hug!
Виж целия пост
# 2
просто не се отказвай!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия