Сервиз на перални в Пловдив

  • 6 835
  • 11
Моля, помогнете ми. Търся ДОБЪР сервиз за перални в Пловдив. Беше вече в  #2gunfire гаранционния - казаха, че са я оправили, завлякох я 50км до вкъщи в Сопот!!!!! пуснах я и ... пак си беше със същия проблем. Извънгаранционна е. С електронен програматор. Самсунг на 3г.
Виж целия пост
# 1
Не знам кой сервиз е гаранционен на твоята пералня , но аз използвах този , който обслужва Интерсервиз Узунови.Пералнята ми не е гаранционна , с горно отваряне , проблемът беше елементарен , но никой майстор на повикване не се съгласи да го отстрани.Единствената забележка към този сервиз ми е , че ги чаках 3 седмици да дойдат , въпреки , че на всяко обаждане ми обещаваха.Не знам каква беше причината - дали , че ставаше въпрос за посещение на място или , че е извънгаранционна пералнята ?! В крайна сметка дойде едно момче и за 30 минути ми реши проблема !
Виж целия пост
# 2
Давай телефон Simple Smile Аз ще си я завлека на място с комбито, те до Сопот няма да дойдат Grinning

Гаранционния сервиз са намира на гърба на бирената фабрика, не знам как иначе да го обясня. Намерих му адреса в гаранционната книжка.
Виж целия пост
# 3
http://a411129.obiavi.portal.bg/Remont_I_Montazh_Na_Avtomatichni_Peralni.html
http://www.bezplatno.net/listing-27409-Remont_peralnii_furnii_mi … lnii_tehnika.html
http://obiavi.info/obiava/232193.php

Това не са фирмени сервизи, дано свършат на някого работа в Пловдив.
Виж целия пост
# 4

Гаранционния сервиз са намира на гърба на бирената фабрика, не знам как иначе да го обясня. Намерих му адреса в гаранционната книжка.


Ооо , знам го ! Там са меко казано нелюбезни , а и ми отказаха изобщо да ми ремонтират един сешоар !

Телефонът съм го загубила , но тогава го открих като са обадих в пловдивското представителство на фирмата и момичето ми го даде - 032/629-010
Виж целия пост
# 5
Ама изпробвани ли са? То иначе и аз си намерих телефони от указателя.
Виж целия пост
# 6
Янтра, какъв е проблемът на твоя ГНУСМАС?
Виж целия пост
# 7
За жалост не са проверени, просто ги намерих в пловдивски сайтове на такава тематика.Най-добре е да пишат хора, които имат личен контакт с лица от сервиза и са им били извършени ремонти от същите.
Виж целия пост
# 8
Ами не качва оборотите на центрофугата. По принцип програмата си върви, гледах я един цял цикъл, обаче не центрофугира. Изпомпва, водата излиза (виждам го, извадих маркуча от канала за да видя дали излиза вода или само върти помпата). Проблема се разви постепенно - в началото не качваше до 1400об (нормално като пусна програма "цветно" са толкова) - усетих, че се увеличи времето за сушене в сушилнята на едно и също количество пране. Постепенно слезе под 1000об, но като пуснех на "центрофуга" горе-долу ги изцеждаше. Докато почна въобще да не качва обороти и на "цветно". И на програма "цветно" и на програма  "центрофуга" след като се е опитала да свърши нещо изписва грешка Ue на дисплея. Това стана за около 2-3 дни миналата седмица. Ходи до сервиза, уж я оправиха, обаче не са я пипнали и ме излъгаха, че било от системата за пълнене - не знам какво би могло да има общо системата за пълнене с оборотите на центрофугата.
Не е от ремъка - отворихме я снощи.
Виж целия пост
# 9
поне от 2 места може да е грешката, според мен.
Ако мъж ти разбира и не го е страх, нека да я отвори и да погледне къде се намира кондензаторът й. И да се опита да го смени.
Ако не е това, то значи дв-ля е за проверка в частта си центрофуга.

какво пише в книжката за грешка UE?
Виж целия пост
# 10
поне от 2 места може да е грешката, според мен.
Ако мъж ти разбира и не го е страх, нека да я отвори и да погледне къде се намира кондензаторът й. И да се опита да го смени.
Ако не е това, то значи дв-ля е за проверка в частта си центрофуга.

какво пише в книжката за грешка UE?

Не успяхме да открием кондензатора намерихме само един DPC EMI FIlter
za UE пише "дисбаланс"
Но пускахме пералнята празна държи се по същия начин..
Виж целия пост
# 11
0898370271-Мицев(изпробван е многократно Peace).А имам и още един номер-0888938207-Гело (не го познавам-мъжът ми се е занимавал с него).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия