Притеснена съм!Пишка често и изпитва болка!

  • 1 397
  • 4
Много ви моля, помогнете с някаква информация. Много съм притеснена. От вчера дъщеря ми пишка много често, по малко и казва, че я боли като пишка. Всеки път докато пишка проплаква и казва "Ох, боли, боли", като я питам казва "Пишо боли". Да не е някаква бактериална инфекция? Утре ще звънна на педиатърката. До тогава, ако имате информация и предполагате какво може да е пишете.
Виж целия пост
# 1
Здравей,
Може де е цистит. Мойто дете така го болеше и пишкаше много малко, дори по капки пускаше и даже кръв в урината имаше.Трябва да направите изследваня на урината.
Виж целия пост
# 2
Ами напълно възможно е.
Когато дъщеря ми беше на 1 годинка, получи инфекция на пикочните пътища.
Но тогава нямаше как да си каже дали нещо я боли.
Общо взето вероятно ще назначат изследвания на кръв, урина и стерилна урина.
 В този смисъл би могла да изпревариш нещата като утре сутрин пуснете урина за изследване.
Защото на мен няколко месеца ми се налагаше да правя това контролно, и в крайна сметка разбрах, че първата сутрешна урина е най-достоверна, и в нея има най-висока концентрация на евентуални бактерии.
Виж целия пост
# 3
Според мен също е цистит. Аз съм боледувала и симптомите са точно такива. Не се притеснявай, просто още утре отидете на лекар.
Желая ви бързо оправяне!  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Ами аз за това съм притеснена. При мен това е проблем № 1 на здравето ми, страдам от хроничен цистит от много време. Усещането е ужасно. И сега ми е много гадно, че малката го преживява.  Cry И аз първо това си помислих, че е. Но какво може да го е причинило?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия