Възпитание и самовъзпитание

  • 1 241
  • 14
Какво можете да споделите по тези въпроси? Имат ли връзка, какво представляват за Вас възпитанието и съмовъзпитанието?


БЛАГОДАРЯ
Виж целия пост
# 1
Какво ще пишем,дипломна работа ли?Домашно за 11 клас?
Виж целия пост
# 2
Мисля, че ще е по-лесно ти да споделиш мнението си за възпитанието и самовъзпитанието, за да стартираш дебатите!  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Всъщност за чие възпитание ще говорим? Защото котката я възпитавам с вестник, ама децата не съм ги пробвала.
Виж целия пост
# 4
Ох пак темичка от новорегистриран герой!
Уморих се вече, бабиното...
Виж целия пост
# 5
Възпитанието е като английската морава - много поколения косене и подстригване. Ама не се отчайвай, все някой трябва да го започне.
Виж целия пост
# 6
Бих могъл да споделя скромното си мнение по зададените от теб въпроси, ама ще ме изгонят пак като мръсно куче.
Виж целия пост
# 7
Аз пък бих споделила,че не ми се  разтягат локуми по тема,която ме съмнява дали е интересна  за дебатиране дори за лапетии.
 Затова ще подмина тази скучна за мен тема като възпитана пловдивчанка,още повече ,че и няма с  кого да се заям.

Виж целия пост
# 8
Възпитанието ми е даденост независеща от мен. Или го има, или го няма.
Работя върху себевъзптанието си. Макар и да предпочитам да го наричам самодисциплина /защото имам дадености, но не съм достатъчно дисциплинирана Wink/.
Виж целия пост
# 9
Възпитанието е независещо от нас /както каза додо_додо/ развитие на личността.
Самовъзпитанието е осъзната необходимост от доразвиване на личността.
Виж целия пост
# 10
Трябва да пиша реферат на тази тема. Взех 3 книги от библиотеката, но исках да разбера и Вашите мнения по въпросите, а не само тези на пофесори, философи и педагози. Благодаря, че ми отговорихте. Hug
Виж целия пост
# 11
Като начало прочети книгите, формирай собствено мнение и го докажи. Можеш да използваш цитати от професорите, фолософите и педагозите.
Виж целия пост
# 12
 Thinkingспоред мен много е важен примера който родителите дават на децата си Thinking
Виж целия пост
# 13
 WinkБЛАГОДАРЯ Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Необходимостта от самовъзпитание понякога е функция на сблъсъка между твоето възпитание и това на околните.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия