Ще го сметнете ли за простак,ако...

  • 5 209
  • 119
...не ви пропусне първа в ресторанта,не ви отмести стола,започне да се надвиква пред сервитьора кой да плати сметката?Изобщо познавате ли правилата и в каква степен.Аз не чакам да ми отворят вратата на колата,за мен това е отживелица.Но на другите правила държа в някаква степен.
Виж целия пост
# 1
В ресторанта и да ме пропусне, не ме
е яд, важното е в леглото да не ме. А
иначе може и да отмести сервитьора.
Ако ми иска телефона, колко му е.

А какво мислите за пропускането в киното?
Кой минава първи и прокарва път на другия?
Виж целия пост
# 2
Аз на кино отдавна не ходя,защото не се пуши.Но първа там няма да мина.
Виж целия пост
# 3
Ами правят ми впечатление тия неща, да.   Знам правилата, но не държа на тях винаги и навсякъде.
Виж целия пост
# 4
Ще си го науча. И съм си го научила, де.
Виж целия пост
# 5
Що простак, Шанел? Просто невъзпитан. Това обаче значи много за мен, за това какво да очаквам като цяло, не само по отношение на кавалерството, няма да детайлизирам, че ще ме заподозрат в превзетост.  
Виж целия пост
# 6
Зависи.
Принципно познавам правилата и донякъде държа на тях.
Но има и една особена порода "лоши момчета", на които им отива да ги нарушават, и дори не можеш да им се разсърдиш за това.
Виж целия пост
# 7
Не само, че не държа да го прави, ами държа да НЕ го прави.

Чувствам се като на среща със слуга.
Обичам непринудените неща, официалностите ме отблъскват.
Виж целия пост
# 8
Чак за простак няма да го сметна. По-скоро за несъобразителен. Иначе кавалерите ми правят много добро впечатление, стига да не преиграват.
Виж целия пост
# 9
 Thinking и аз държа на малките жестове! Има някои неща ,които биха ме отвратили , да ми млящи на масата напр.: и най-големият красавец да е , ще му посоча пътя. Ако обаче нещата са в другата крайност,  също ще ми е прекалено... Абе изобщо ние жените сме опасна работа, ако знаехме и ние самите какво искаме Joy
Виж целия пост
# 10
Няма да го нарека простак.
Ако системно се държи така, ще  ми направи впечатление.
Виж целия пост
# 11
Chanel, все ми се иска този вид изнътченост и кавалерство да не умре. Защо обаче ми се струва, че нещата отиват именно към тази посока. Колко от младите майки и бащи учат своите синове на тези забравени жестове. На мен толкова рядко ми се случва някой да ми отвори вратата на колата. И главно го правят мъже, които са по-възрастни. Не бих имала нищо против да ми покажа, по този начин че съм жена.
Правилата ги познавам, но къде да ги употребя, с кого?
Виж целия пост
# 12
Но и другото не е добре-все да ти навира етикета си в очите.Най-добре на малки дози.Защото е много смешно да ти подсмърчат върху ръката,ако  са под 70.
Виж целия пост
# 13
Чак за простак няма да го сметна. По-скоро за несъобразителен.

или отнесен.. Няма да забравя как в една кръчма, на гардероба чужд (непознат) мъж ми подаде/задържа палтото, моя си се облече и си се изнесе, аз останах да се срамувам и заради него..
Виж целия пост
# 14
Колко от младите майки и бащи учат своите синове на тези забравени жестове.
И аз искам момченцата да са запознати с тези правила,защото какъв е смисълът ние да превръщаме момиченцата в дами?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия