някой ще ми обясни ли ако знае...

  • 3 765
  • 6
Имам един навик от ученичка да се кривя на единия край, да си нося чантата на лявата ръка и да спя на лявата страна. Понякога още от 14 годишна започнах да чувствам дискомфорт в единя край на гърба и в часдтност рамото. Преди се въртях докато спя а от около 2 месеца спя само на левия край - както бегна и така ставам. На няколко пъти се събудих - може би 4-5 пъти и спъчти обездвижена ръка. Скоро започна и са ме боли врата....
Имах първо болка в лакътя на лявата ръка, много болезнено и неприятно точно на сгъвката, дори ръката като си сложа в джоба и ме болеше.
После започнаха надолу пръстите, нем болка хем изтръпване. От няколко дни започна врата и до долу до кръста по целия ляв край. Но болката в ръката е отвратителна. От 5-6 месеца имам проблеми с болка в гърдите. Бях на мамолог 2 пъти през два месеца. Каза че няма нищо страшно и нищо обезпокоително. И двете ме боляпа едновременно острани . Опашката на млечната жлеза беше удебелена. Откри ми в едната по-плътно образувание на което не обърна внимание защото каза просто ти го споменавам но ти го забрави. От тогава с която и приятелка и по-голяма жена да споделя всички ми казват че по прегледи съм откривали такива по удебели образувание или в едната или в другата гърда и че е нормално и почти при всички ги има. Е аз незнам защо но не спрях да го мисля. Изписаха ми прогестогел плюс герикапс, но не ми минаха болките и моята гинеколожка ми изписа бромокрептин. Е от тогава се родих! Гърдите ми спряха да бъдат източник на болка! Но откакто започнаха проблемите с левата част на тялото ми започнаха и едно като бодежи в лявата гърда......споделих с гинеколожката ми и тя смята че имам някаква невралгия и болката в гърдата идва от засегнатия нерв по цялата ми лява част а не че гърдата е повод за тази болка както си мислех аз.....Снощи и крака левия ме наболяваше. Бях на личния лекар за направление за невролог но той ми даде за ортопед травматолог и след прегледа каза че вероятно това е плексит. Гърба ми каза е видимо изкривен в тази част. Но това е процес който се случва от ученическите ми години...всичко правя на този край. Така седях на чина докато не започнех да изпитвам болка...Личния също че пита в гърдата усещам ли болки. Не постоянни а внезапни като режещи - казах ДА! точно това чувствам, а той беше още по категоричен че е плексит и от там идва болката....Аз все паак утре съм решена да ида отново на мамолог , той е хирург-онколог-мамолог и незнам защо очаквам да ми каже че имам рак! Абе незнам защо аба едва живея от страх....
На 24 години съм......баща ми очакваме всеки момент да почине и сякаш моите проблеми с борката се задълбочиха откакто разбрахме какво му е - от коло два месеца. Трябваше да съм силна и здрава и да давам кураж на майка ми а мене сигурно ме хвана някакъв рак:(((((
Виж целия пост
# 1
Извинявам се , видях че имам някои правописни грешки, но няма как да редактирам след като не съм регистрирана.
Исках само да добавя че нямам видимо изменение на гърдите, нямам и нищо конкретно което да ме притеснява. Опипвам се сама всеки ден:((((( Мамолога ми беше казал че това е много вредно, особено като мен аз натискам......сутрин обед и вечер, вечер дори по няколко пъти - в банята насапунисана и после легнала.....ту откривар разни неща ту нищо не откривам но смятам че ме е завладяла паника и не съм способна да открия дори ако имам реален проблем! Освен болката която имах първоналачно и в двете гърди а сега остана самя в лявата, паралелно с болките и схващането на цялата лява част на тялото нямам друго...но то е достатъчно де.....чудя се дали не идва от гърдата всичко това въпреки че ми се иска да е от напрежението, и от това спане на единя край само....след което започна и всичко де.
Виж целия пост
# 2
Просто се успокой нали си ходила на мамолог Naughty
Не си мисли глупости престани да се самопреглеждаш Naughty
Мисли ПОЗИТИВНО, намери си РАБОТА която да те ангажира Hug






Виж целия пост
# 3
На момолог съм ходила последно точно преди 5 месеца! А той смята че и веднъж годишно ми е достатъчно:((( Мен ме е страх сега за тези 5 месеца какво се случва...

П.С. Болките ми не са в гърдата в която той каза че имам по-плътно образувание. В другата са...
Виж целия пост
# 4
Ами тогава вместо да го мислиш постоянно отиди пак на мамолог и приключвай с притесненията
Виж целия пост
# 5
А рентгенова снимка на гр.стълб правена ли е? Да няма шипове?или други промени, които се виждат на рентген?
Виж целия пост
# 6
Не съм правила снимка и никакви изследвания за гръбначния стълб защото проблема до сега се търпеше и все отлагах...само на мамолог ходя редовно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия