Коя ясла в София взима бебета на 10 месеца?

  • 872
  • 4
Здравейте, мили мами!
Необходима ми е вашата помощ, относно информация къде и коя ясла в София взима бебета от 10месечна възраст?
Преди да пиша се рових доста в нета, но не мога да намеря такова инфо, а от м.януари ми се налага да дам малкия ми ангел на ясла.
Ще ви бъда много благодарна ....
Виж целия пост
# 1
По принцип всяка една ясла трябва да приема деца от 10 месечна възраст до 3 години.
Друг е въпросът, че първо ако яслата е към ОДЗ нямате никакъв шанс да приемат детето ти и второ, масово директорите отказват да вземат толкова малки деца. В детската градина на моето дете оказаха да вземат деца от първо полугодие на 2007 г, които към есента на тази година са на повече от година и половина.

В частните имаш повече шанс.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти за отговора Франческа, прави си, че трябва да ги взимат от 10 месеца, но не е така. Аз нямам голям избор и затова съм съгласна и на часни, но и там взимат от 2години. Реших да потърся помощ тук, защото съм чела майки които казват, че са си дали децата на такава възраст, но не споменават къде точно.
Виж целия пост
# 3
Много частни ясли вземат деца от такава възраст.изискването им е да е проходили детето -иначе не става.Напиши за кой район на София се интересуваш.
За Младост в Бърборани вземат малки деца /само да са проходили, възрастта е без значение/
Виж целия пост
# 4
Zoia_Alex,живеем в кв.Витоша, но яслата може и да е в центъра. Малкият в момента не ходи, но след два месеца може и да е проходил, защото има такива признаци. За всеки случай, доста ме притесни като ми каза за това условия, не стига, че няма къде да го вземат, а и това...... май ще се търси детегледачка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия