ДЕТСКО ХВЪРЧИЛО-ОТ КЪДЕ?

  • 4 878
  • 7
    Здравейте, ако някой знае къде мога да намеря детско хвърчило, моля да ми каже. Крис всеки ден гледа точно определен епизод на Франклин костенурката, в който става дума за едно хвърчило. Много му се иска да има такова, а на мен да открия и купя, за да го зарадвам Grinning
    Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз съм купувала от магазин за макети на кораби, самолети и др. подобни. Отделно от това има много евтини китайски варианти, които по магазини за играчки не съм срещала, но сме печели като награди от детски атракциони! Дано да съм била полезна.
Виж целия пост
# 2
Ние си купихме от магазин за 1 лев
Виж целия пост
# 3
   Много благодаря, още в понеделник ще потърся в магазинчетата за по левче!
Виж целия пост
# 4
happymammy, виж и по по-малките книжарнички, в повечето има всякакви играчки и джунджурии, включително хвърчила понякога Wink
Виж целия пост
# 5
    Благодаря  много! Дано да намеря!   bouquet
Виж целия пост
# 6
И ние сме купували хвърчило от книжарница (голяма и добре заредена). Имаше няколко вида, по-големи, по-малки, абе имаше избор. И да кажа, че хвърчилото се държеше много добре във въздуха, защото предвид формата му на пеперуда имах съмнения, дали ще може да се издигне и да лети добре.
 Та моя съвет е да погледнеш в някоя книжарница,  а и в детски магазини за играчки съм виждала хвърчила.
Виж целия пост
# 7
в  Южния парк- до надуваемата пързалка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия