гланц за обемни устни

  • 47 449
  • 64
искам да попитам чували ли сте за гланцовете от които устни изтръпват и стават обемни като силиконови?моля,ако има такива да споделят за действието и марката на продукта
Виж целия пост
# 1
Орифлейм имат такъв гланц,но предполагам,че вече почти всяка козметична марка на пазара предлага такъв продукт!  Peace
Виж целия пост
# 2
Преди Буржоа имаха един невероятен силиконов гланц за устни  Heart Eyes!!!Ползвала съм много,много гланцове ,но като този просто няма друг!!!За съжаление вече не мога да го открия newsm78 може и да е спрян от производство(защото взима хляба на пластичните хирурзи  Laughing)!Ако някой има информация за него да каже  Kissing Heart
Виж целия пост
# 3
Сега видях един на Golden Rose. за около 10 лева. Пробвай него , май има ефект
Виж целия пост
# 4
Има разни гланцове,които съдържат силикон и правят устните обемни:
1.На L'OREAL - 24 лв.
2.Maxi Lipgloss на Oriflame - 8.90 лв.
3.На Essence с мента
4.На Golden Rose
5.Един с мирис на кокос,на който пише "I love just you"
Виж целия пост
# 5
Аз лично не съм очарована от този тип гланцове.
Освен, че пощипват устните, видимо май нямат уголемяващ ефект.
Поне аз не видях такъв   Peace
Виж целия пост
# 6
Поръчала съм си 2 гланца на тази марка
Дано да са хубави и имат ефект,не знам защо толкова съм се вманиачила по тези устни при положение,че моите са си доста големи. Laughing
Виж целия пост
# 7
Имам глос на Dior - Lip Maximizer - с колаген. Мисля, че няма кой знае какъв ефект (макар, че устните ми са си обемни), но доста щипе!
Виж целия пост
# 8
Поръчала съм си 2 гланца на тази марка
Дано да са хубави и имат ефект,не знам защо толкова съм се вманиачила по тези устни при положение,че моите са си доста големи. Laughing

 Peace
аз много съм се чудила за този гланц...пиши има ли ефект !!!
Виж целия пост
# 9
Поръчала съм си 2 гланца на тази марка
Дано да са хубави и имат ефект,не знам защо толкова съм се вманиачила по тези устни при положение,че моите са си доста големи. Laughing

 Peace
аз много съм се чудила за този гланц...пиши има ли ефект !!!
Разбира се. Peace
Понеделник-вторник ще напиша отзиви.Аз съм си го поръчала в тези цветове Sweet и Summer,като съм си харесала още поне 2 нюанса. Crazy
Виж целия пост
# 10
искам да попитам чували ли сте за гланцовете от които устни изтръпват и стават обемни като силиконови?моля,ако има такива да споделят за действието и марката на продукта

    

Eveline lipextreme е точно такова но усещането на устните е много странно  !

Виж целия пост
# 11
Аз съм ползвала на Евелин - почти няма ефект, обаче седи доста свежо на устните, приятно щипе и по-скоро ти създава вътрешно чувство, че устните ти са подути, а всъщност не са.
Виж целия пост
# 12
Аз съм ползвала на Евелин - почти няма ефект, обаче седи доста свежо на устните, приятно щипе и по-скоро ти създава вътрешно чувство, че устните ти са подути, а всъщност не са.

Оптично ги прави блестящи и обемни и но това с изтръпването е малко притеснително дали  са безвредни съставките?

Виж целия пост
# 13
Аз съм ползвала на Евелин - почти няма ефект, обаче седи доста свежо на устните, приятно щипе и по-скоро ти създава вътрешно чувство, че устните ти са подути, а всъщност не са.

Оптично ги прави блестящи и обемни и но това с изтръпването е малко притеснително дали  са безвредни съставките?


Оптично ги прави блестящи, ама чак обемни ...  newsm78. По-скоро е внушение според мен  Peace
Виж целия пост
# 14
е да това е оптична измама всъщност са си същите освен ако не се подуват от съставките!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия