Цилиндрични декоративни възглавници-къде?

  • 2 965
  • 5
Търся си декоративни възглавници за спалнята, от тези, които са с формата на цилиндър и приличат на бонбони. Мисля, че ще са удобни да се облегне човек на тях, когато чете или гледа телевизия. Виждали ли сте къде се продават такива (в София)?
Виж целия пост
# 1
Не са много удобни, защото са малки, ама вършат работа, ако се комбинират с по-голяма възглавница. Виждала съм такива в Комо, в Джъмбо, в повечето магазини за дамаски и пердета. Моите ми ги донесеха от Икея, но освен за декорация по диваните, за друго не ги използвам. А, всъщност децата ги използват за "бомби" като се бият!
Виж целия пост
# 2
Изобщо не са удобни , както и тези с елипсовиден профил.За декорация са хубави !  Peace За спалнята предпочитам големи , меки възглавници , които са удобни за облягане. Иначе такива , каквито търсиш не знам къде продават , моите дойдоха в комплект с мебелите.
Виж целия пост
# 3
На мен също много ми харесват тези възглавници - бонбони, но никъде досега не съм виждала да продават. Всъщност, знам, че дават такива с едни матраци, но кои бяха пък матраците newsm78
А колкото до удобството по време на четене, чувала съм, че те се слагат отзад зад голямата възглавница, когато се чете.
Виж целия пост
# 4
Виждала съм в ТСМ ! Имаше различни големини.
Виж целия пост
# 5
Аз лично съм си ушила най-различни възглавнички, но тези са едни от най- неефективните!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия