Отзиви за "Герисан"

  • 22 928
  • 9
Ако има майки, които са давали на децата си "Герисан", моля да споделите мнението си за препарата. Правехте ли почивки по време на даването? Колко дълго го пиха децата ви?
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми е на 2.9месеца.Изпи 2 опаковки преди 2-3 месеца,с почивка 20 дни между тях.Не мога да предценя дали Герисана и е помогнал,но се чувстваше добре,като го пиеше.В момента е на Марсианци.
Виж целия пост
# 2
Аз също съм много доволна от Герисан  като стимулатор за дъщеря ми. Докато го пиеше не боледуваше. Четох за него че може да се приема без прекъсване
Виж целия пост
# 3
От близо година давам да сина си Герисам - сироп, без прекъсване. И да чукна някъде ... не се е разболявал сериозно (лека хрема). Не мисля да го спирам.
Виж целия пост
# 4
2 години (т.е. две зими) давах Герисан на дъщеря си, като последната нещо не бях доволна, но това е може би, защото тръгна на детска градина... newsm78
 До преди това и се отразяваше много добре- почти не e боледувала, само две леки настинки за целия зимен период. Давах го 10 дни по 1 ч.л. сутрин на гладно и 20 дни почивка. Така ми каза педиатъра. Peace
Виж целия пост
# 5
Давах на сина ми по препоръка на личната лекарка преди година когато започна да ходи на ясла. Полза не видях. През седмица беше със сополи и кашлица.
Виж целия пост
# 6
И аз се чудя дали да давам на детето. Дъщерята на мои роднини го пиеше и бяха сравнително доволни.
Виж целия пост
# 7
На синът ми му откриха лека анемия и започнах няколко месеца да му давам сиропче Герисан , след 3 месеца  НВ му беше 136  Peace В момента почиваме , но след известно време смятам пак да започнем приема му  Hug
Виж целия пост
# 8
А болестите понамаляха ли? Знам че от градината и вие много боледувахте.
Виж целия пост
# 9
пихме герисан и имах големи надежди за него, но уви при нас нямаше ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия