Шопинг гайд за бебето

  • 491
  • 2
Попаднах на него на вестникарската будка.С формата на списание,цена около 6 лв. някъде и със събрана инфирмация за почти всичко,което се предлага на БГ пазара за бебета.Не всички фирми са представени,но повечето,особено от по-високия клас ги има.По-едрите аксесоари като колички,креватчета,кошари,столчета за кола и столчета за хранене са широко представени.Също и аксесоарите за кърмене,шишета,купички,чинийки,стерилизатори и т.н.Няма толкова инфо за храни,дрешки и обувки,но пак едни от основните са там.Има фирмите вносителки и цените на всеки артикул.
Хареса ми замисъла на този гайд,защото си спомням аз като избирах колко бях объркана и дезориентирана сред всички  стоки и марки.Вярно,в интернет я има цялата тази информация,но на мен ми допадна да ги разгледам всичките в книжка,систематизирани и подредени.Купих си го от любителски интрес,щерката вече не е бебе.Но ако го имаше по времето,когато бях бременна,когато правех основните бебешки покупки,определено щеше да ми спести доста ровене в нета...
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=345963.0  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
А,изпуснала съм,че има тема Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия