Какъв професионален сешоар и от къде?

  • 23 228
  • 29
Момичета, препоръчайте моля марка професионален сешоар. А също така от къде мога да го купя.
Предварително мерси  Hug
Виж целия пост
# 1
Купих си професионален на Babyliss от Технополис.
Виж целия пост
# 2
За какво ти трябва?
Виж целия пост
# 3
За сушене и изправяне на коса в домашни условия.
Виж целия пост
# 4
Аз си купих сешоар точно за това и съм много доволна. Аз имам чуплива коса и досега само фризьор е успявал да ме изправи така, както аз вече сама се изправям .Сешоарът е Rohnson professional  и струваше 44 лв. Купих го това лято от Ритони.Знам ,че и в София има такъв магазин.
Виж целия пост
# 5
И аз ползвам Ронсън  от 4 години.Много съм доволна Peace Има го в Технополис Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Аз си купих сешоар точно за това и съм много доволна. Аз имам чуплива коса и досега само фризьор е успявал да ме изправи така, както аз вече сама се изправям .Сешоарът е Rohnson professional  и струваше 44 лв. Купих го това лято от Ритони.Знам ,че и в София има такъв магазин.
44 лева???? На мен са ми казвали доста по-големи суми.
Виж целия пост
# 7
Наистина професионалните силни сешоари с АС мотори са над 100 лв.
Виж целия пост
# 8
Ако питаш за София- можеш да си закупиш професионалиен сешоар от Пиротска-магазин-Двата щеркела.Или зад Цум-  има шоурум на Антоанет-фирма за проф.продукти
Виж целия пост
# 9
Моят сешоар е Andrew Collinge oт UK е купен.
Никога не съм ползвала по-добър от този. Wink
Виж целия пост
# 10
Голям избор има в Техномаркет и Технополис
Виж целия пост
# 11

на Amway води се професионален мнооого е добър! Wink
Виж целия пост
# 12
Моят е Таурус, също префесионален, същия ползва и моята фризьорка. Много съм доволна - силен е, има 2 степени на сила, 2 на топлина, бутон за студена струя. Изправя ми косата много хубаво и бързо, дори и без четка.

Подарък ми е от мъжа ми, мисля, че го е купил от Техномаркет. Цената не я знам.
Виж целия пост
# 13
Виждала съм на Парлукс на втория етаж в мол София. Една съфорумка беше споменала, че е доволна от тях, но цената е между 150 и двеста лева.
Виж целия пост
# 14
купи си PARLUX,от ф-ма АНТОАНЕТ.ЦЕНИТЕ СА М/У 120-160 лв.,но си заслужава,защото няма да изгори на 5 сешоар.аз имам такъв
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия